WSPÓLNY ZLOT OKP - "CORSA-A.PL Team (CA)" - Strona 3

Ankieta: Czy przyjedziesz?
tak
nie
zastanawiam się

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wplacone
  
 
poszło
  
 
Fajnie - po weekendzie jak splyną to zrobie liste aktualną od kogo doszło

miłego weekendu
  
 
poszlo za mnie i edyte
  
 
Aktualna lista od kogo wpłynęła zaliczka:

OKP
1. Soczewa
2. Maryjan +1
3. Forest +2
4. PMPIOTR + ??
5. CWIETA
6. zajac_11 + 1
  
 
a gdzie reszta sie ku... pytam
  
 
pykniete
  
 
poszło
  
 
nie widzę na liście YAQBa nie wspominając o GSI


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2011-03-24 08:21:04 ]
  
 
Yaqb jest też z CA Team i jest na tamtej liście
  
 
Gladi zrób jak możesz aktualizację pod koniec tygodnia
  
 
Jasne - po weekendzie będzie aktualizacja
  
 
Info od głównego organizatora

Lista osób jadących na zlot jest znana.
Niestety, z przyczyn prywatnych jako organizator będę mógł być na zlocie jedynie w piątek, oraz co najwyżej na "kawałku" soboty.
Prosiłbym osoby, które zapłaciły za zlot o wypowiedzenie się na temat przesunięciu terminu zlotu o tydzień wstecz? Późno już, jeśli znajdzie się choć jedna osoba, która zapłaciła a termin jej nie odpada to terminu nie przekładamy, ale prosiłbym o opinie.
Pozdrawiam

Od siebie dodam że temat chciałbym zamknąć do środy, zaliczek i wypowiedzi. Jezeli komuś nie pasuje niech wali śmiało - terminu nie zmienimy.
  
 
Mi wszystko jedno. Ale GLADI napisz na email lub/i na priva do osób, które się deklarowały. A co z drugim klubem?
  
 
Gladi niestety bede pierwszy ......
nie dam rady tydzien wczesniej mam jedne z najwiekszych manewrow painballowych w polsce ktore trwaja od piatku do niedzieli
i przygotowywuje sie do nich juz od jakiegos czasu wraz z druzyna do ktorej naleze
jesli bede jedynym glosem to zrobcie tak zeby wiekszosc byla zadowolona i nie patrzcie na sentymenty poswiece sie dla wiekszosci


[ wiadomość edytowana przez: zajac_11 dnia 2011-03-25 06:11:47 ]

[ wiadomość edytowana przez: zajac_11 dnia 2011-03-25 06:12:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: zajac_11 dnia 2011-03-25 06:46:10 ]
  
 
No i temat nie akutalny- zgodnie z gwarantowaniem - nie przesuwamy terminu!!!
  
 
Zapowiada się dobra zabawa, do ostatniej chwili czekałem i nie wiedziałem jak to będzie, ostatnia chwila minęła i w końcu wiem.

No i masz babo placek, a w zasadzie to leż, Kochanie, plackiem. Oficjalnie się pochwalę, że na wrzesień spodziewamy się drugiej pociechy po tej stronie brzucha. Niestety lekarz każe leżeć - nie jest tak lajtowo jak za pierwszym razem. No i w związku z tym ja się nigdzie nie ruszam w tym roku - do pracy po środki na życie i do domu (zmienić opiekunkę) zająć się rozrastającą rodzinką. Ot i plany na sezon 2011.

Za to na 2012 poza wiadomą szopką futbolową powinno być łatwiej ukraść weekend i wyskoczyć na Opel Party

Już nie robię OT, gratulacje wysyłajcie na priv lub fb żeby nie zaśmiecać wątku



[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2011-03-28 23:19:23 ]
  
 
Witam wszystkich...i sorki że tak późno piszę ale nawet teraz nie mam 100% pewności że wszystko z czasem będzie ok...chętnie bym pojechał na ten zlocik .Gladi czy jest szansa by przyjechać w dzień zlotu i znaleźć jakiś kąt do spania dla dwóch osób?
  
 
Nazar pewnie! zapraszam!
  
 
Nazar jak Ciebie nie będzie to ja też się wstrzymam Co z p. Prezesem? ja rozumiem ,że Zarząd swoimi drogami chodzi , ale może jakaś wzmianka czy będzie czy nie.