[MKVII] głowica z 2.0 do 1.8 16V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie. wiecie może czy do silnika 1.8 16v podejdzie głowica 2.0 ZETEC z czarna pokrywą zaworów. Mam silnik 1.8 DOHC. miałem wstawioną całą głowice z mondeo 2.0 MK1. teraz muszę głowice wymienić i nie wiem czy ta z nowszego forda podejdzie. dorzucam zdjęcie głowicy o jaka mi chodzi.zdjecie
  
 
Cytat:
2011-03-01 14:39:34, Andre42212 pisze:
mam pytanie. wiecie może czy do silnika 1.8 16v podejdzie głowica 2.0 ZETEC z czarna pokrywą zaworów. Mam silnik 1.8 DOHC. miałem wstawioną całą głowice z mondeo 2.0 MK1. teraz muszę głowice wymienić i nie wiem czy ta z nowszego forda podejdzie. dorzucam zdjęcie głowicy o jaka mi chodzi.zdjecie



pozwolę sobie na żarcik: jakby była 'czerwona' to pewnie by podeszła a tak to trzeba zaryzykować ... chyba że ktoś pomoże Koledze... [sorry za spam]
  
 
nie no spoko za żarcik po prostu nie wiedziałem jak to napisać żeby każdy wiedział o co chodzi
  
 
jak coś to mam głowice od zetec-a 1,8 16V (bez kilku zaworów)
  
 
nie no ja szukam tylko RQB lub 2.0 glowice ja mam tylko wałek rozrzadu sie zatrzymal a silnik dalej pracował i zawoty wydechowe walneły w tłoki:/ i sie wygieły. potrzebna tylko kompletna w 100% sprawna glowica