Zbiórka na rower BMX lub góral dla dzieciaka w potrzebie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Mam w sasiedztwie pewną rodzinę która niezbyt ciekawie stoi finansowo, natomiast mają świetnego synka! Chłopak ma na imie Marcin i ma 10 lat Marzy mu się rower, dotychczas jezdzil na rowerze raz w zyciu z pomocą ale super mu sie podobalo!
Niestety nie jestem w stanie kupic chłopakowi nowego roweru a chciałbym mu pomóc, dlatego chetnie przyjmę lub tanio kupię rower BMX lub górski na chłopaka 10-cio latka, okolo 145 cm wzrostu.
Jestem w stanie oplacic ewentualna wysyłkę , transport gdzies na slask! Gdyby komus cos wpadlo do glowy to dajcie znac na forum lub GG 3763957
Pozdrawiam!


[ wiadomość edytowana przez: FAROW dnia 2011-01-22 11:24:38 ]
  
 
Witam ponownie!

W rozmowie z kolegą Przemo padła propozycja aby zrobić klubową zbiórke pieniazkow na rowerek i przekazać dzieciakowi nówkę sztukę z lepką klubową! Co wy na to? Czy ktos byłby chetny wspomoc taką akcję?
  
 
Pisze się na to w miarę możliwości
  
 
choć chwilowo krucho z kasą pomogę

mam też pomysł że szło by parę części wystawić na aukcję allegro

lub na zlocie zrobić akcję przejażdżka najlepszymi furami za symboliczną opłatą
  
 
i ja się dorzucę
  
 
FAROW Tak jak Ci mówiłem przez telefon.Stówkę masz ode mnie.Daj mi nr.konta na priva.


Koleżanki i koledzy,po rozmowie z FAROW-em wiem,że jest to wielodzietna,uboga rodzina i nie stać ich na nawet używany rower dla malca,a jest to jego pragnienie.Dziecko jest dziecko i wielu rzeczy nie rozumie.Jeśli rowerek to szczyt jego marzeń,to dla czego nie pomóc tej rodzinie,a uśmiech dziecka będzie największą nagrodą i satysfakcją dla Nas.Wiem,że zbytnio nie robimy tego typu akcji,ale myślę,że w tym przypadku warto.FAROW zerknij w sklepach na ceny takich rowerków i zapodaj w wątku (może jakieś fotki ?).Rowerek z lepką klubu w widocznym miejscu...to nada mu tą niepowtarzalność,bo dany będzie od ludzi o wielkich sercach.Tak myślę.
 
 
Panowie, a może takie coś:
Allegro
  
 
Mateusz,to już musi określić Farow,bo zna dzieciaka,a może się okazać,że rower jest za np.wysoki.Jestem jednak tego zdania,że w tym przypadku powinniśmy dokonać zakupu w sklepie,bo i serwis i gwarancja będzie na miejscu.

Farow daj mi nr.konta na priv.



[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-01-22 14:48:18 ]
 
 
Hej!

No chłopak ma okolo 145 cm wzrostu, nie wiem jaka wysokosc siedziska bedzie dobra na taki wzrost?! Ktos sie zna na rowerach?
Ja ze swojej strony tez daje stówke! Z tego co ogladałem narazie na allegro to tak wlasnie liczylem nowy w przedziale 400-500 zl.
Dzieki za wsparcie! Moze zainteresowani wypowiedzą się jaką kwotą mogą nas wspomóc?
Żeby nie było, że chce coś dla siebie, czy dla kogoś z rodziny, możemy rowerek przekazac chłopakowi wspolnie, jakaś klubowa delegacja, zrobić zdjęcie itp!?

Tutaj przykład tego co ja oglądałem:
allegro.pl/rower-bmx-20-black-magic-4xpegi-rotor-360-i1416618966.html

Po weekendzie poogladam ceny w normalnych sklepach w mojej okolicy!
Gdyby sie uzbierało wiecej pieniazkow niz potrzeba to mozna je przekazac na jakis inny szczytny cel


[ wiadomość edytowana przez: FAROW dnia 2011-01-22 15:39:06 ]
  
 
Sądzę, że ten co podałeś jest jak by to nazwać, "zbyt profesjonalny" dla dziecka, które zaczyna dopiero jazdę na rowerze.

Daj dane konta na priv, postaram się coś wyskubać, bo inicjatywa jaką zapodałeś jest na prawdę wielka
  
 
jestem za jak najbardziej Farow ja poproszę też o numer konta na priv dołożę parę złotych myślę ze jak się weźmiemy to uzbieramy i kupi się rowerek a wyobraźcie sobie chłopaka minę jak dostanie rower po prostu chwila nie do zapomnienia Farow na moje wsparcie możesz liczyć
  
 
Prosze rowniez o nr konta - zawsze cos bedzie wiecej na koncie

Ten rowerek co dales w aukcji na 100% uszczesliwi mlodego - jesli kasy by zostalo warto pomyslec o nakolannikach i kasku


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2011-01-22 17:41:30 ]
  
 
i ja z checia pomoge. mam troche wydatkow, ale czemu nie. daj nr konta. moge przelac max 50 zl ( jestem przed wyplata ).


mysle, ze wartalo by poinformowac prezesa o takiej akcji

p.s. pewnie wie, ale jednak warto
  
 
Jaki czas zbierania kasy ? ja po ostatnim tez 50 moge smiało dołożyć

ps. jak a Chorzowa FAROW jestes to podwioze kase ( chyba że wolisz przelewem )

a z ta delegacją to naprawdę EXTRA pomysł mina chłopak ajak takie cudo dostaje będzie niezapomniana



[ wiadomość edytowana przez: seba8102 dnia 2011-01-22 18:24:56 ]
  
 
Prześlij mi lub norvegowi też nr konta na priv również dołożymy
  
 
Myślę,że Farow podzieli moje zdanie.
Wiedziałem,że na ludzi z FEFK można zawsze liczyć.

Proponuję żeby w przelewie jako TYTUŁEM napisać ROWEREK oraz nick z forum i będzie wiadomo co i jak.

 
 
Przemo ja zawsze tak uważałem ze możemy liczyć na nasze grono


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-01-22 20:21:57 ]
  
 
Cytat:
2011-01-22 17:54:30, smallsize pisze:
i ja z checia pomoge. mam troche wydatkow, ale czemu nie. daj nr konta. moge przelac max 50 zl ( jestem przed wyplata ). mysle, ze wartalo by poinformowac prezesa o takiej akcji p.s. pewnie wie, ale jednak warto


Wielki brat obserwuje
  
 
Cytat:
2011-01-22 21:04:35, djtados pisze:
Wielki brat obserwuje



toc napisalem, ze pewnie wiesz o wielki bracie
  
 
Tylko weźcie kilka rzeczy pod uwagę.
Co na to jego rodzice- czy nie będą się źle czuli?
Jak na to zareaguje rodzeństwo- że akurat on jest faworyzowany
I jeszcze kilka innych