Zbiórka na rower BMX lub góral dla dzieciaka w potrzebie - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od nas też poszedł pieniążek
  
 
Hej! Przez weekend nic sie na koncie nie ksieguje tak wiec bez zmian, 280 PLN Ale mam jeszcze sygnaly od kilku innych osob ze wplacily pieniazki tak wiec zaraz po weekendzie dam znac co i jak!
Jeszcze raz dzieki wszystkim, pozdrowionka!
  
 
Kolejne 80 zł od klubowiczów wpłyneło na konto! Dziekuje serdecznie!
  
 
Hej! Obiecałem ze codzien zdam relacje, tak wiec na koncie bez zmian! uzbierane mamy 360 zl!
Szczerze dziekuje i pozdrawiam!
  
 
No to 4 stówki pękły na koncie
Jeszcze troszeczke i bedzie na rowerek a potem kask i wsio...

Mysle ze moge juz podac liste darczyncow
Podziekowania dla:

- Surec
- Seba
- Asik i Norveg
- Bercik89
- Przemo2
- Mateklobez
- MarTineZ1982

oraz jeden jeszcze koleg który prosił by nie wywolywac go do tablicy
Wszystkim serdecznie dziekuję w imieniu Marcina
  
 
sorki ale moje poleciało dopiero teraz wiec niebawem będzie u ciebie


[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2011-02-02 00:11:15 ]
  
 
spoko, jeszcze prawie 2 tygodnie mamy
  
 
Jak narazie stan konta bez zmian Moze po 10 sie jeszcze ktos nam dorzuci
  
 
spokojnie ja wysłałem i na bank ktoś się dorzuci
  
 
Potwierdzam!
Wpłyneła wpłata od kolegi ZSMARTI, narazie nie podaje łącznej kwoty, jak wplaca kolejne osoby to podam ile mamy uzbierane i kto jeszcze sie dorzucił Dziekuje wszystkim!

Pozdrawiam!
  
 
Hej! Nic nowego jak narazie nie wplynelo, ostatnia wpłata od kolegi zsmarti
  
 
Do 10-go jeszcze dwa dni.Spoko FAROW.Zobaczysz.
 
 
Spoko Przemo I tak jest juz niezla sumka, jak nic wiecej nie wpadnie to dorzuce do rowerka od siebie troche wiecej i tez cos fajnego kupimy
  
 
Hej! Jako, że zostały 2 dni zbiórki, gdyby ktoś jeszcze wpłacał pieniażki to prosze o info w watku lub na priv bo przelew moze nie dotrzec juz do 15-tego a tak bede mogl go wliczyc juz do podsumowania Zbieramy wiec pieniazki do wtorku, w srode-czwartek postaram sie juz wybrac jakas ciekawa maszyne tylko nie wiem czy umawiac sie na przekazanie na najblizszy weekend czy poczekac jeszcze tydzien az sie zrobi ciut cieplej?!
Pozdrowionka!
  
 
ja jeszcze czekam na pieniążki jak dostane od razu śle do Ciebie daj na prv numer konta
  
 
Poszedł Priv!
  
 
Noo to jutro ostatni dzien zbiórki! Jak ktos ma jeszcze jakies zbedne grosze to serdecznie poprosze!
  
 
Prosze o nr konta
  
 



Cytat:
2011-01-26 20:13:29, FAROW pisze:
Ok koledzy, zatem mój numer konta to: 09 2490 0005 0000 4000 8982 6341 Alior Bank Jak ktos bedzie potrzebowal dane osobowe do wplaty to wpisywac byle co bo nie chce podawac prywatnych danych na ogolnym forum! Moze byc JAN KOWALSKI, ul. Miła 4 41-500 Chorzów Podobno przelewy i tak docieraja, wazny jest tylko numer konta, ale wiem ze niektore systemy wymagaja podania pelnej nazwy i adresu Codziennie wieczorem podam kwote którą już udało się zebrać. Co do listy osób które wpłaciły to już jak wolicie, może faktycznie bez kwoty tylko nick podawac? Tak więc zaczynamy zbierać, kończymy 15 lutego! Jeśli ktoś wpłaci pieniążki a do 15 nie bedzie ich jeszcze na koncie to prosze o info ze sa w drodze to je doliczymy do stawki




Wystary cofnąć się w wątku
  
 
Spoko, juz poszedl priv z numerem