Zbiórka na rower BMX lub góral dla dzieciaka w potrzebie - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zglosili mi koledzy jeszcze 2 wplaty Ostatnie kilka godzin zbiorki, jutro podsumuje wszystko i podam dokladna sume i liste dobroczyncow!
Dzieki serdeczne za każdą wpłaconą złotóweczke!
Pozdrawiam!
  
 
Podsumowując, lista wpłacających wygląda następująco:
- Surec
- Seba
- Asik i Norveg
- Bercik89
- Przemo2
- Mateklobez
- MarTineZ1982
- ZSMARTI
- FED-EX
- Golin
oraz jeden kolega który chce pozostać anonimowy!
Łącznie uzbieraliśmy 480 zł plus moja wpłata która będzie zależna od wybranego roweru i przynajmniej zamkniecia do niego
Bede szukał czegoś w cenie do 600 zł

Dodatkowo Surec przekazał breloczek klubowy z nierdzewki
Jestem w trakcie poszukiwania rowerka! Wiecej info wkrotce!
  
 
Właśnie dostałem informacje że jeszcze pieniazki od COYOTE-25 sa w drodze a wiec bedzie juz 510 zl plus moja kasa - zobaczymy jeszcze ile! Dzieki!
  
 
Byłem dzis ogladac rowerki, juz mam wstepnie wybrane 2 modele, do tego zapiecie i kask! Calosc powinna sie zamknac w 570 zł
Tak wiec cel zostanie osiagniety, kupimy nowy rowerek i kask dla małego!
Pozdrawiam!
  
 
Tak pomyślałem, że można od razu po kupnie pojechać na policje i zarejestrować ten rower nabija mu numerek i tyle na dane któregoś z rodziców
  
 
Cytat:
2011-02-18 21:49:34, FAROW pisze:
Byłem dzis ogladac rowerki, juz mam wstepnie wybrane 2 modele, do tego zapiecie i kask! Calosc powinna sie zamknac w 570 zł Tak wiec cel zostanie osiagniety, kupimy nowy rowerek i kask dla małego! Pozdrawiam!



No i super, naprawdę cel był szczytny i FEFK-owicze jak zawsze pokazali klasę
  
 
Tak jest!
Jeszcze raz dzieki wielkie wszystkim którzy pomogli i wszystkim którzy mimo najszczerszych checi nie byli w stanie pomoc
  
 
Zapodaj fotke jak cos kupisz
  
 
Jasne, bedzie fotka obowiazkowo! Rowerki sa w rozsadnych pieniazkach a bardzo fajne, z hurtowni, sprzedajacy powiedzial ze nie sa to wyczynowki ale do jazdy "osiedlowej" spokojnie wystarcza

Moze ktos z fefku chcialby sie tez wybrac do nas w przyszlym tygodniu w okolicach srody-czwartku zeby wspolnie dac rower chłopakowi?!

Oczywiscie tez zrobie jakies foty i podrzuce na forum!
  
 
Napewno mały będzie się cieszył z takiego prezentu.
  
 
Rower zakupiony! Dokupiłem jeszcze pompke, kask, torebke i zapiecie! Calosc bliska zalozeniom bo zamknela sie w kwocie 576 zl Zdjęcie poniżej!

Umowilismy sie z mamą Marcina na środę na godzinę 17-ta na przekazanie prezentu! Jeśli ktoś z fefkowiczów jest chętny żeby wpaść to serdecznie zapraszam!

Mam nadzieje, że zarząd ani nikt z klubowiczów nie będzie miał mi za złe jak wypożyczę logo klubowe w celu stworzenia pisemka?! Chcialbym napisac cos ze klubowicze klubu takiego i takiego z radoscia przekazuja Marcinowi rower, ze maja nadzieje ze dostarczy mu duzo radosci, i cos w tym stylu!
Jesli ktos ma cos przeciwko lub cos do dodania to dajcie znac!



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Ładny
  
 
No nic jakiegos super firmowego ale juz na osprzecie Shimano a nie na jakiejs najtanszej chinszczyznie Sadze wiec ze maly jakis czas tym polata
  
 
Ładny ten rowerek

ps. uważaj na komodę
  
 
FAROW,dobra robota.
 
 
Bardzo ładny
  
 

Rowerek juz poskrecany jak nalezy, zebyscie wiedzieli ile sie namordowalem z wyregulowaniem przerzutek :/
Jutro wrzuce zdjecia z przekazania sprzetu nowemu wlascicielowi!
Tak jak mowilem stworze jakies pisemko od klubowiczow

Ps. bobas spokojna głowa Zadna komoda nie ucierpiala przy realizacji tej sesji zdjeciowej
  
 
Hej! Rowerek już przekazany!
Mam małe urwanie głowy ale jutro postaram sie zrzuci fotki z aparatu na komputer i zamieszcze na forum!
Mały cieszył sie bardzo, zaraz zrobił runde próbną ale tylko wkoło bloku bo mrozik był potężny

Składam serdeczne podziękowania w imieniu Marcina i jego mamy wszystkim którzy przyłączyli się do akcji! Wszystkiego dobrego dla Was!
  
 


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Radość dziecka najważniejsza