[licytacja] Grill MK7 (plaster miodu) bez emblematu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam szanowne grono koleżanek i kolegów.Zapraszam do licytacji grila przeze mnie przerobionego,a przeznaczonego do modelu MK7.Grill ten podarował mi kolega Tomek (Czapa_74) specjalnie do tego celu za co serdecznie mu dziękuję,bo to dzięki Niemu jest ta licytacja.

Wracając do tematu.
Wspomniany Grill to plaster miodu,ma usunięty emblemat i to jajo co jest pod spodem.Całość wykonana starannie z zachowaniem krzywizn i konsystencji plastra.Pryśnięty jest czarnym matem,ale na prośbę osoby,która wygra licytację,mogę go zrobić w czarny połysk.Stan idealny,żadnych ubytków,ani pęknięć,tylko zakładać i się cieszyć.Zainteresowanym prześlę fotki w wysokiej rozdzielczości.W razie pytań,zapraszam na priv.Zaczynamy od 1 zeta.Koniec licytacji upływa z dniem 15 luty 2011r. o godz.00.00.Koszty przesyłki biorę na siebie.Serdecznie i gorąco zapraszam do licytacji.







Tak wygląda na moim Bandziorze taki grill.








[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-01-25 18:10:35 ]
 
 
10 zł
  
 
to na dobry początek 10zł
  
 
15
  
 
20
  
 
30 PLN
  
 
40
  
 
45zł
  
 
45,50


[ wiadomość edytowana przez: Mateklobez dnia 2011-01-25 16:50:02 ]
  
 
50
  
 
55
  
 
60
  
 
65
  
 
70
  
 
Coby Was zachęcić do licytacji powiem,że dodam przydatnego gratisa do grilla.Ale to będzie niespodzianka.
 
 
kilo karkówki ? 72
  
 
Cytat:
kilo karkówki ?


Nie...ale to coś do auta...coś co fajnie wygląda...coś co jest potrzebne w każdym pojeździe...
 
 
80
  
 
82
  
 
85