[MKV] sprężyny sportowe diesel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich jestem nowy na tym forum dlatego prosze o wyrozumiałość pojecia o tuningu troche tam mam, na glebie wyjeździłem sie już golfami mam teraz esiego i chciałbym go obniżyć, z tym że ma być to obniżenie dosłownie minimalne, nie chce już szorować tyłkiem, ale chce nadać autku troche charakteru. jakie sprężynki byście polecili, silnik w aucie to 1.8 D może jakieś fotki pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-02-20 20:17:35 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu(cyfry rzymskie) ]
  
 
Witamy. tak na prosto to polecam sprężyny z benzyny, może będą miększe i ci siądzie?
a jak nie to szukaj jakieś obniżające. Ew z RSa są niższe ok 30 mm.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
myślałem o springach z benzyny ale boje sie o ich wytrzymałość, piozatym to przód pewnie siądzie a tył zostanie, bo diesel wiadomo troche cięższy, są spręzyny -35 chyba do diesla ale nie wiem czu to już nie bedzie za dużo. może ma ktoś jakieś fotki albo doświadczenia.
  
 
u mnie jest -60 dla porównania. zdjęcia w dziale tuning


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
AP sportfahwerke ma springi -20. Tylko nie wiem czy mają do diesla, ale jest szansa
  
 
ale jak będą twarde to wystarczy, będzie mia lwtedy nieco miększe i nie będzie źle.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jeśli chcesz delikatnie to springi z RS-a Cię ratują. Powiem Ci, że ja mam -30 aktualnie i mocno żaluję, że nie niżej, bo jest naprawdę wysoko jeszcze.
  
 
jak wrócę to w porównam swój zawias z 2.6 z tym z rsa bo mam dwa komplety w garażu.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
dzieki wszystkim za jakieś zainteresowanie tematem, ja wiem że im niżej tym lepiej ale wolałbym troche odpocząć od gleby a przy tym mieć autko troche inne niż seryjne