Zmiana ET w feglach od Cossa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam okazje kupić tanio fele od cossa. Parametry tej felgi to 16" 8J ET bodajże 25 Widziałem zdjęcie RS'a mk5 z tymi felgami. O ile z tyłu to jeszcze to jakoś wygląda, to z przodu te felgi paskudnie wystają (wiadomo Cosiarka ma szersze błotniki).Gdzieś wyczytałem że można stoczyć te felgi od środka zwiększając ET, pytanie tylko o ile żeby sie koło nie spotkało z McPhersonem Bawił się ktoś w coś takiego?
  
 
zajrzyj do mojego watku tam sa fotki jak przymierzalem fegi Borbet T o parametrach 9J ET 30... w przodzie do amortyzatora bylo jakies 3mm
  
 
uderz do granda, on ścinał chyba 7 mm te felgi. ale głowy uciąć nie dam, musisz jego pytać.
  
 
Cytat:
2011-02-19 18:43:24, yezXR3i pisze:
uderz do granda, on ścinał chyba 7 mm te felgi. ale głowy uciąć nie dam, musisz jego pytać.



No właśnie coś mi teraz świta ,że grand sie w to bawił
  
 
Cytat:
2011-02-19 18:46:47, Sjepka pisze:
No właśnie coś mi teraz świta ,że grand sie w to bawił



rownierz to pamietam. grand robil ze swoimi felami byly toczone.
  
 
Cytat:
2011-02-19 18:39:39, Sjepka pisze:
Mam okazje kupić tanio fele od cossa. Parametry tej felgi to 16" 8J ET bodajże 25 Widziałem zdjęcie RS'a mk5 z tymi felgami. O ile z tyłu to jeszcze to jakoś wygląda, to z przodu te felgi paskudnie wystają (wiadomo Cosiarka ma szersze błotniki).Gdzieś wyczytałem że można stoczyć te felgi od środka zwiększając ET, pytanie tylko o ile żeby sie koło nie spotkało z McPhersonem Bawił się ktoś w coś takiego?



Ja bym powiedział że jak felga wystaje to nie jest to paskudne (ale każdy ma tam swoje racje)
poza tym cosiarka ma 8cali szerokości a to normalne będzie chodzić.
Ja teraz mam felgi po8 cali ale 17 i chodzi bez tarcia na ori błotnikach.
Jak nie założysz balonów na te felgi to zmieszczą się bez niepotrzebnych i kosztownych kombinacji.
  
 
Cytat:
2011-02-19 19:55:01, Chromy pisze:
Ja bym powiedział że jak felga wystaje to nie jest to paskudne (ale każdy ma tam swoje racje) poza tym cosiarka ma 8cali szerokości a to normalne będzie chodzić. Ja teraz mam felgi po8 cali ale 17 i chodzi bez tarcia na ori błotnikach. Jak nie założysz balonów na te felgi to zmieszczą się bez niepotrzebnych i kosztownych kombinacji.



Opony na to myśle założyć te co mam aktualnie na OZetach czyli 195/45 Tylko jak dla mnie ta felga za bardzo wystaje

A poza tym byłyby pomalowane czarną perłą

[ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2011-02-19 20:14:35 ]
  
 
Cytat:
2011-02-19 20:00:31, Sjepka pisze:
Opony na to myśle założyć te co mam aktualnie na OZetach czyli 195/45 Tylko jak dla mnie ta felga za bardzo wystaje A poza tym byłyby pomalowane czarną perłą [ wiadomość edytowana przez: Sjepka dnia 2011-02-19 20:14:35 ]



przy 195/45 bedzie OK !
  
 
Cytat:
2011-02-19 20:19:26, Chromy pisze:
przy 195/45 bedzie OK !



Powinien być fajny naciąg
  
 
195/45/16 8 cali Cossy


  
 
Jezu, strasznie Ci sie ta guma splaszczyla. Wlasciwie to masz profil 25 Ciekawe, jak oplot to zniesie.
  
 
Cytat:
2011-02-19 22:53:35, tomekka pisze:
195/45/16 8 cali Cossy



Wygląda przyzwoicie
Ale bardziej kozaki naciąg byłby przy 185 a nie mówię że nie można by też i 175 na wystrzał rozdymać
  
 
Sjepka, u mnie w wątku masz fotki z takimi parametrami felgi, tylko, że opona 195/40/16. Nie szkoda cossow do toczenia?? Nie wystają tak paskudnie a auto nabierze trochę "groźnego" wyglądu!!
  
 
Potwierdzone u granda 7mm zebrane i elegancko fela siada
  
 
Nie tocz ich i nie maluj na czarno. Felga musi być widoczna. Jak całą walniesz na czarno, to chyba lepiej stalówki założyć .

Jak Ci będzie tarło to zaklep ranty (z tym, że trzeba liczyć się z malowaniem nadkoli). Mogę Ci nawet poszukać kogoś kto się w to bawi, bo na chyba BMW BTS, ktoś ze śląska się ogłaszał.
  
 
Będą toczone,będą malowane,ranty nie będą klepane Takie moje "widzi mi sie"