[domisnis] Malina MKVII - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
shadk-k a nie chciałbyś oddać mi swoich felg?
  
 
Czapa chyba sprzedawał takie felgi, pomalowane na biało-czarno jak się nie mylę tylko nie wiem czy to czasem 17" nie było.
  
 
To były 17-stki.
A jeśli Dominik jeśli chce siedemnastki to ma na miejscu w Krakowie

Ja bym na Twoim miejscy Dominik nie malował felg.
Załóż 16 coosielook i będzie super wyglądał.


[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-01-31 17:04:46 ]
  
 
Cytat:
2013-01-31 15:53:20, domisnis pisze:
shadk-k a nie chciałbyś oddać mi swoich felg?



nie ma bata
  
 
16 coosielook jednak będzie lepsze

shadk-k kolega...
  
 
za duzo mnie te felgi wyniosły
  
 
materialista!
jakbyś chciał to ja bym Ci nawet czisa w maku kupił a ty mi tam jakiś felg dać nie chcesz
  
 
już wolę KFC
  
 
ok deal!! felgi za kubełek z kfc robić z Tobą interesy to prawdziwa przyjemność
  
 
Nie ma problemu, poproszę taki:

  
 
to już będzie lawinowo;p zender na tył, progi i grill;D jeśli chodzi o mnie to biała fela RS7 w rozmiarze 17 i jest super
  
 
nie nie, zender to nie moja bajka felgi będą 16 coosielook ale to w drugiej połowie roku
progi i dokładki na zderzaki i będzie cacy
  
 
jak coś to u mnie są progi Zendera z listawmi w stanie perfekt chociaż wydaje mi się, że ty chcesz mieć te z serii "łezka"?
  
 
dokładnie
  
 
o kur.... czaki , dziś miałem mieć wymieniony rozrząd i olej ale... poprzedni właściciel robił essa chyba u HULKa bo za pierona nie można było odkręcić śruby na kole od wału korbowego po poddaniu się postanowiliśmy że wymienimy chociaż olej ale... korek był chyba przyspawany do miski bo nie pierona nawet nie drgnął :/ pozostaje chyba jechać do warsztatu jakiegoś
  
 
Malineczka strajkuje.

To pochwal się chociaż jaki rozrząd kupiłeś i ile Cię to kosztowało?
  
 
Może nie chce zmieniać sobie malinka rozrządu?
  
 
Z tymi śrubami od koła pasowego to są nie raz cyrki, fakt. Trzeba wałki zablokować płaskownikiem, dokręcić kółka rozrządu na fest, dobry klucz, rura i pójdzie
  
 
jaki to nie pamiętam pudełko mam w aucie ale kosztował trochę ponad 300. A nie popętkają zębatki jak się zablokuje plaskownikiem?
  
 
Prędzej pasek pęknie Tylko jak będziesz widział, że zaczyna wyginać płaskownik to odpuść. Nie wiem jaki wpływ może mieć na panewki główne "ruski klucz", ale jeśli nie da rady w/w sposobem to chyba zostanie Ci tylko młotek i przecinak. Jak będziesz uderzał pod jak najbardziej łagodnym kątem w stosunku do koła pasowego nie powinno się stać raczej nic okropnego. Tylko wtedy tak czy owak rozrząd musi być zablokowany.