V Tradycyjny Spęd Dzikiego Wschodu Okuninka 2011 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mariocity, zgadza się i słyszałem o tym, później Mss załatwiał ducha i taki już zostało. Chłopaki przywiozą ducha.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
kazdy wezmie po makarenie z pierdonki i wystarczy
  
 
ja moge załatwic w ruznych smakach dębówka malinówka miętówka cytrynówka wieloowocówka
  
 
A ja w tym roku będę "Wzorowym tatusiem" i nie wypiję ani kropli
Będę tylko w sobotę od rana do wieczora i raczej nic się nie zmieni.
  
 
to fajnie, pisać się kto będzie. Niedługo będziemy kase zbierać więc przydało by się żeby wiedzieć kto planuje przyjechać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Dzis w wiadomosciach mowili, ze chlopaka zabili tam - uwazajcie na siebie
  
 
Cytat:
2011-06-02 21:27:22, Seba pisze:
Dzis w wiadomosciach mowili, ze chlopaka zabili tam - uwazajcie na siebie



To jest "Dziki Wschód" u nas to normalne
  
 
Jak byłem ostatnio to tylko zamykali i mało pili
  
 
Cytat:
2011-06-02 21:27:22, Seba pisze:
Dzis w wiadomosciach mowili, ze chlopaka zabili tam - uwazajcie na siebie

słyszałem o tym, tam Policji nie brakuje.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jeszcze raz przypomne zeby uprzedzić wszystkich "nowych" ze ekipa z Białegostoku nie przyjezdza na Okuninke po to zeby sie wyspać Będzie głośno
  
 
Pamiętajmy że śpimy w namiotach, jest opcja że można wykupić nocleg w budynku ale czy będzie miejsce tego nie wiadomo.
Jak ktoś ma jakieś parasole, zadaszenia to proszę zabrać ze sobą, krzesełka lub coś do siedzenia także, nawet w większej ilości niż potrzebujecie, zawsze ktoś inny siądzie.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2011-06-05 13:33:25, cashy pisze:
Jeszcze raz przypomne zeby uprzedzić wszystkich "nowych" ze ekipa z Białegostoku nie przyjezdza na Okuninke po to zeby sie wyspać Będzie głośno



DOKŁADNIE!!
  
 
Cytat:
2011-06-05 16:56:27, Kleszczak pisze:
Pamiętajmy że śpimy w namiotach, jest opcja że można wykupić nocleg w budynku ale czy będzie miejsce tego nie wiadomo. Jak ktoś ma jakieś parasole, zadaszenia to proszę zabrać ze sobą, krzesełka lub coś do siedzenia także, nawet w większej ilości niż potrzebujecie, zawsze ktoś inny siądzie.


alkohol takze w wiekszej ilosci niz potrzebujecie zawsze ktos inny sie przyłączy
  
 
gorzalka bedzie,krzeselka i stolik tez tylko napiszcie czy jest gdzie zagotowac wode na herbate,toalety i prysznice albo kran z wodą no i bar czy jadlodajnia
  
 
jest jadłodajnia z obiadami za nie dużą kasę, jest bar i jest woda. Z tym że prysznice i ubikacje są wspólne w budynku ok. 100-150m od pola namiotowego.
Prąd jest, można jakąś złodziejkę i przedłużacz oraz czajnik zabrać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
hmm, koszulki są, a co z lepkami? moze ten sam wzor zastosujemy?
  
 
Lepkami ponownie ja sie zajme
  
 
  
 
Moze ktos jezdzi często z łodzi do lublina?Ja na Okuninke własnie z łodzi startóje,mam pytanko jaka drogą jechac?mozecie cos polecic?
  
 
Na radom panie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach