[Maylo] koniec... - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-12-21 11:22:59, Intel pisze:
(...) czy na gazie czy na benzynie i tak kiedyś te podłużnice ugniją i belka wypadnie



uhahaha, mam nowy cytat roku
  
 
już go widzę w twoim opisie jak te dwa niżej.
Jak by miał ktoś ucinać to by to dawno zrobił, temat jeden z niewielu który można poczytać. Temat się dawno zmienił ale nie będzie usuwany...bo po co?
Mam oszczędne polo i mam rsa który ma gaz. Jeżdżę bo chcę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Co nie co o F1 154/500 z allegro/otomoto: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?p=1925815#post1925815
  
 
To wydało się co to za "rs".
  
 
Cytat:
2012-12-21 10:16:33, Dumahh pisze:
Kupując RS-2000 mam świadomość, że nie jest to auto na dojazdy do kościoła. Nie szukam oszczędności, jakbym szukał to patrz co napisałem poniżej o Seicento. RS ma sportowe zacięcie i wydaje mi się grzechem kaleczyć taki dobry silnik gazem. Dla Ciebie kolego to bzdura, a dla mnie nie Kończę tą dyskusję, wsiadam w swojego RS-a i jadę zrobić 100 km za 60 zł


powiedziałbym cos ale sie wstrzymam, nie skaleczysz silnika skaleczysz portfel, jak ktos umie liczyc to wybiarze co dla niego lepsze.

tak na marginesie to robie tak jak Intel od 2007r z tym ze na blosie
  
 
Cytat:
2012-12-23 13:57:54, Golin pisze:
To wydało się co to za "rs".



Ale z tymi tarczo-bebnami jestes nie doinformowany - mk VII ma bebny
  
 
Widziałem kilka sztuk rs mkVII i każdy miał tarczo bębny.
  
 
rs mk7 ma tarczo bębny. Nie widziałem w zasadzie żadnego ori rs-a z bębnami.
A wracając do tematu LPG w aucie:
Porsche cayenn:



Nigdy nie byłem zwolennikiem gazu i nigdy nie będę.
Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy kupują auta z mocnymi silnikami i montują gaz. Po co to...

  
 
Cytat:
2012-12-23 19:31:08, Andre42212 pisze:
[...]
Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy kupują auta z mocnymi silnikami i montują gaz. Po co to...


Żeby jeździć szybko i jednocześnie taniej?
  
 
Cytat:
2012-12-23 22:20:18, Maylo pisze:
Żeby jeździć szybko i jednocześnie taniej?



Dokładnie. Czy w dzisiejszych czasach montaż lpg, aż tak ujmuje mocy i momentu obr samochodowi? Sam sobie odpowiedz. A jeśli mam zatankować za 100zł i przelatać na odcince mniej lub więcej kilometrow to rachunek chyba prosty Do samochodu do upalania, weekendowego projektu bym lpg nie montowal. Ale do mocnego samochodu co lubi łyknąć i miałbym sie nim poruszać z dnia na dzień to zdecydowanie gaz!
  
 
Cytat:
2012-12-23 19:31:08, Andre42212 pisze:
rs mk7 ma tarczo bębny. Nie widziałem w zasadzie żadnego ori rs-a z bębnami. A wracając do tematu LPG w aucie: Porsche cayenn: Nigdy nie byłem zwolennikiem gazu i nigdy nie będę. Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy kupują auta z mocnymi silnikami i montują gaz. Po co to...



bo nie każdy lubi słuchać klekotu diesla? Chce mieć mocne auto i jeździć nim taniej, osobiście śmieszą mnie teksty typu stać cie na auto to i masz żeby tankować je. Ja szanuje swoje pieniądze i zamiast tankować za 300zł (Pb) i zrobić 400km to wole zatankować za 120zł (LPG) i też zrobić 400km... zresztą wolę słuchać V8 i jeździć na LPG niż śmigać 1.4 i latać na PB, pod względem spalania zapłacę podobnie
  
 
Autko trafiło dziś do krainy wiecznych autostrad
Temat można zamknąć.
  
 
Zgodnie z sugestią.
Jak będziesz chciał kontynuować albo coś dopisać. Daj znać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach