Polonez 1.6GLI 1995

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!! Chciałem przedstawić Wam mojego Polonezika. Jego historia rozpoczyna się w 1995 roku w marcu bo właśnie wtedy mój tata zakupił go w Katowicach u dealera GOLI-CAR. Przez 15 lat dzielnie służył w naszej rodzinie. Zwiedził kawał Polski a także i Europe(dwa razy był we Włoszech) i nigdy nie zawiódł.W końcu w 2010 roku moje marzenie się spełniło i dostałem go na własność.Niestety 15 lat bez większego wkładu w Niego dało o sobie znać dlatego całkiem niedawno został poddany gruntownemu remontowi (blacharka + mechanika). Uwielbiam Nim jeździć i mam nadzieje ze zostanie ze mną na długie lata.
Więcej zdjęć za niedługo.


Uploaded with ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: steve191 dnia 2011-03-15 00:39:11 ]
  
 


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Śliczniutkie autko. Gdyby nie wytarty chrom koło szyby i jakieś plamki na nosku to można by pomyśleć, że to nówka z fabryki.
  
 
Jak sobie patrzę na tego Poloneza to do razu przypomina mi się nasze dawne 1.5 GLI z początku 93r,lakier,felgi wszystko było identyko tylko że nasz posiadał białe kierunki,chromowaną antenkę na dachu,grocliny i atrapę orciari.
Ogólnie to poldek cudo i dbaj o niego.
  
 
no te chromy tez będą zrobione tylko musi się pogoda poprawić tak sama z tym wypryskiem rdzy fajnie ze się poldek podoba jestem z Niego dumny