M-polskie Centrum Elektroniki Samochodowej -oszuści !!!!!!

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
1 2 3 4»
 Autor 
 2007-06-17 12:06:19

Chciałbym wszystkich fanów swoich czterech kółek przestrzec przed tą firmą.

Zakup jakiejkolwiek części w firmie nazwanej szumnie jako
MAŁOPOLSKIE CENTRUM ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ
to strata pieniędzy, nerwów i narażanie się na wyzwiska od ponurych i chamowatych prostaczków.
Zakupiłem czujnik ABS, który okazał się niewłaściwy.
Po tygodniu, posiadałem już numery odczytane ze swojego uszkodzonego.Z uwagi na dużą odległość poprosiłem o wymianę kogoś znajomego.
Bezczelny typ o imieniu Grzegorz z tej ponurej firemki
wcisnął znajomego czujnik do zupełnie innego auta, o innych numerach, twierdził jednak że w 100 % będzie pasować ,jako że część miała występować zamiennie.
Oczywiście czujnik nie pasował.
Telefony z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu przynosiły jedynie zapewnienia iż właśnie czekają na właściwy czujnik...
I tak zeszły 3 miesiące.
Moja ostatnia wizyta w siedzibie firmy zaowocowała stwierdzeniem właścieli, iż powinienem sobie kupić taki pojazd, do którego ten czujnik będzie pasować, albo opcjonalnie mogę go sobie zawiesić na choince.
Gdy delikatnie zwróciłem się z prośbą o zaprzestanie prostackich zachowań, przemiły pan powiedział że zaraz mi ....wpierdoli i żebym spierdalał.

Omijajcie ich z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na allegro występują pod nickiem "Elsam"

2008-08-10 22:48

2007-07-05 17:44:00

hm miałem podobny problem z tą firmą, i też z czujnikiem abs.
nie mam czujnika i nie mam pieniędzy. firma wystawia swoje części na allegro. pozdrawiam
2007-08-21 20:36

2007-07-05 21:24:43

a ja myślałem że tylko ja miałem pecha do tej firmy.
Wcisnęli mi sterownik silnika nie od mojego wozika, jak zwróciłem to powiedzieli że oddałem nie ten co mi wysłali
Banda banda banda !!!!!!!!
Za daleko mam z Wawki do Krakowa ale jak tam wpadnę to nic tylko obić ryje.Jestem 5 stówek w tył
2007-07-15 15:00

2007-07-12 21:33:24

i jeszcze coś na deser.
https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=121697&c=0&f=23
2007-07-15 15:00

2007-11-26 12:14:28

Zgłoście sprawe na policje o wyłudzenie. Bedą mieli przerąbane. A jeszcze najlepiej do skarbówki. Hamstwo trzeba tępić.

2007-12-10 23:55:06

Też troszke o tym słyszałem, trzeba sie zebrac, podac sprawe do sadu, bo napewno sa ludzie którzy zostali oszukani na wielkie sumy. No i jeszcze dac znac do TV, nagłosnia sprawe i bedzie łatwiej z nimi wygrac;D

2007-12-11 21:44:19

Panowie, jezeli szukamy winnych to zawsze winą obwinia się osoby z zewnątrz, stara zasada którą Panowie wyznajecie a brzmi mianowicie że nie sra się do własnego ogrodka'" a wy własnie to robicie i to pernamentnie. proponuję przychodzic do tego sklepu jak i do innych o podobnym profilu poprostu przygotowanym z zagadnienia na które potrzebujemy otrzymać informacje i potrzebną rzecz, bez której wasze super samochodziki a co u niektórych kupione na wagę mogły dalej jeżdzić i przewożić w nich worki cementu bądż zgnuśnione i roztyte małzonki.tak więc opanujcie się w swoich wypowiedziach ponieważ nie raz i pewnie nie ostani będę odwiedzać MCES w K-wie, zamawiać potrzebne mi części jak równiez nigdy nie zdarzyło mi się usłyszeć od właściciela obelgi, kpiny z braku czasem mojej wiedzy-bez problemu padła wyczerpującą odpowiedż. a ze zwrotami towaru też nie było żadnego problemu, jak właściel obiecał tak było. Jedna z niewielu firm w krakowie która spełnia oczekiwania najbardziej wybrednych klientów: POLECAM SZCZERZE i W PEŁNYM PRZEKONANIU.
ps. Proponuję właścicielowie może Pan zmieni w końcu tego starego ML na troszku nowszego???? i proponuje zadbac o porządek i schludnejszy wygląd firmy. skoro obsługa i towar bez zastrzezeń to niech reszta tez wyglada na TOP. zadowolony klient od dobrych paru lat.
2007-12-13 09:09

2007-12-12 13:43:06

No no dyskusja się rozwija - dobrze ...

Nie rozumiem tylko kwestii z tym sraniem do ogródka ...

pozdrawiam
2014-02-21 10:42

2007-12-28 21:38:09

Niestety ta "firma" to oszuści.Mnie są winni 1800PLN i zwodzą już trzeci miesiąc.Uznali moją rację a kasy nie zwracają.
1122bo zapewne od nich.Podobne achy i ochy można poczytać w allegro.Ciekawe kto?
2017-09-04 16:04

2007-12-28 22:08:47

Cytat:
2007-12-28 21:38:09, xadek pisze:
Niestety ta "firma" to oszuści.Mnie są winni 1800PLN i zwodzą już trzeci miesiąc.Uznali moją rację a kasy nie zwracają. 1122bo zapewne od nich.Podobne achy i ochy można poczytać w allegro.Ciekawe kto?

po sprawdzeniu w allegro:ta "firma" jak kameleon - NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ.

2008-03-25 20:06:40

zgadzam się z negatywną opinią na temat tej firmy,aż dziw że właściciel nie jest w więzieniu za wyłudzanie pieniędzy i lekceważenie klientów.zastanawiam się również nad instytucją,która wydała zezwolenie na taką złodiejską działalność pana grzegorza i dotej pory zezwala na ten proceder,czy pan grzegorz jest osobą nietykalną,a może urząd wydający zezwolenie na działalność niewie jak można temu panu odebrać zezwolenie na tak haniebną i wstydliwą działalność dla krzeszowic.
2008-03-25 20:06

2008-04-01 20:28:59

Na dzisiaj:zwodzenie ,kombinowanie...
Kolejny krok w odzyskaniu swoich pieniędzy - sąd.
Adwokat się tym zajmie.Wszelkie kroki jakie bierze pod uwagę sąd zostały dotrzymane i wykonane z mojej strony.
Zainteresowanych poinformuję na forum.
Allegro - kameleon zmienił nick...ciekawe.

2008-04-10 15:48:29

Cytat:
2008-04-01 20:28:59, xadek pisze:
Na dzisiaj:zwodzenie ,kombinowanie... Kolejny krok w odzyskaniu swoich pieniędzy - sąd. Adwokat się tym zajmie.Wszelkie kroki jakie bierze pod uwagę sąd zostały dotrzymane i wykonane z mojej strony. Zainteresowanych poinformuję na forum. Allegro - kameleon zmienił nick...ciekawe.

No wlasnie , cale Allegro , tylko kasa sie liczy , niby konto zawiesili ale gosc zaklada drugie i co tam , oszukuje dalej.
Wlasnie mialam kupic pompe wtryskowa za 2500 zł z numerem troche innym , bo ma pasowac niby. Jak dobrze , ze sa takie serwisy...
2008-04-11 09:27

2008-04-16 17:56:11

Ciekawostka:ta firma potrzebuje"potwierdzenia" przez serwis el.samochodowej że to co mi przysłali a ja odesłałem nie można wmontować...Moim zdaniem jest to nadinterpretacja ich gwarancji gdzie pkt.6 Reklamacje będą ....po montażu przez wyspec.serwis...
Analogicznie(jako porównanie).Zamówiłeś koło 17"na 5 śrub a przysłali Ci 12"na 4 śruby. i oczekują od ciebie opinii serwisu wulkanizacyjnego że koło...nie pasuje.EXTRA...

2008-04-19 02:38:41

Również zostałem oszukany na 800pln przez tego ..............machlowskiego. Kawał ..........- wysłał mi inny sterownik niż zamawiałem, po odesłaniu ani kasy ani sterownika, od ponad roku czekam na swoje pieniądze. Za mała kwota żeby zakładać sprawę, ale jak będę w krakowie to napewno wstąpię do tej "firmy"...
PS. aktualny nick na allegro LOGTECH1998

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2012-03-23 21:22:48 ]
2008-11-17 17:04

2008-05-15 14:03:36

Jestem podobnie jak wiele osób oszukany przez Małopolskie Centrum Elektroniki Samochodowej.Obecnie jest prowadzone postępowanie w mojej sprawie , które jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Przasnyszu woj .Mazowieckie. W związku z tym aby wykazać oszukańczy sposób działania tej firmy proszę, dla ukrócenia sposobu działania tej firmy(obecnie LOCTECH,konto allegro LOCTECH199o przesłaniu informacji przez osoby pokrzywdzone na adres tej prokuratury powołując sie na firmę Małopolskie Centrum Elektroniki Samochodowej.Okres przedawnienia ścigania sprawcy 5 Lat.Wiem , że część postępowań była umorzona przez prowadzących ze względu na brak znamion czynu zabronionego, brak danych dostatecznie uzasadniających podejrzenia popełnienia przestępstwa lub odmówiono jego wszczęcia. Wspólnie przedstawiając sposób działania , skalę(może zakupiony przeze mnie złom ktoś z Was kupił, moża ja kupiłem ten, co Wy odesłaliście) może odzyskamy stracone pieniądze i poczucie poszanowania przez prawo .Adresrokuratura Rejonowa w Przasnyszu ul.Świerkowa 06-300 Przasnysz.Liczę na Was.
2008-05-15 14:03

2008-06-05 01:30:50

2008-11-06 15:01

2008-06-08 17:00:03

Witam w Klubie oszukanych !!!
Nie jest to dla mnie pocieszeniem ale ja również zostałam oszukana przez Małopolskie Centrum Elektroniki Samochodowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Zamojskiego 7a - faktycznie z właściwym adresem do wysyłki pieniędzy na konto Elektryki Samochodowej w Krzeszowicach Nawojowa Góra 528.
Po wpłacie w dniu 27 maja 2008r pieniędzy za komputer skrzyni biegów do Audi A4 w kwocie 1500 PLN na podane konto - zaczęły się dantejskie sceny telefoniczne z nr tel. 0-608473061 lub (0-12) 2638767 - Biuro Obsługi Klienta w Krakowie i Krzeszowicach ( te same nr telefonów ???) Agresja rozmówcy Grzegorza M sięgała szczytów gdy dopominałam się o zapłaconą przesyłkę, cały czas słysząc, że jest w drodze - raz informował, że wysłano ją pocztą polską a raz, że kurierem DHL. Gdy informowałam Grzegorza M iż dysponuje wpłaconymi mu moimi pieniędzmi a ja nie mam towaru, to on krzyczał, że ja wpłaciłam pieniądze na konto Firmy a nie dla niego. Pełna resztek nadziei proszę o kontakt z szefem tej firmy na to ze stoickim spokojem Grzegorz M mówi - "słucham ja jestem szefem firmy. Ręce mi opadły, mowę odebrało.
Odbierająca telefon stacjonarny kobieta informowała pracodawcę Grzegorza M, "znowu dzwoni ta baba od zapłaconego komputera skrzyni biegów". Rozwścieczony Grzegorz M kazał mi dzwonić średnio co dwie godziny dziennie bo on będzie ustalał gdzie jest ta przesyłka i tak jest do dziś - a przesyłki brak.
Po wielu kłótniach telefonicznych w dniu 05 czerwca 2008r dostałam nr przesyłki kurierskiej - oczywiste, że taka przesyłka nie istnieje i nie została nigdy wysłana - a podany mi numer przesyłki jest niepoprawny- poinformowała mnie operatorka DHL.
Apogeum sięga szczytu dalej w dniu 05 czerwca 2008r - kiedy to na wysłanego e-maila informującego o zgłoszeniu sprawy organom ścigania dzwoni kobieta z Biura Obsługi z tel. (0-12) 2963430 przeprasza i ......... wysyłka będzie jutro, towar został dziś wysłany kurierem DHL. Z wątpliwościami dzwonię dnia następnego do poczty kurierskiej DHL ale tylko po to by znowu dowiedzieć się, że po raz kolejny zostałam oszukana a towar nie został wysłany.
Po raz ostatni w dniu 06 czerwca 2008r zadzwoniłam do Biura Obsługi i wtedy po krótkiej wymianie słów z kobietą dowiedziałam się, że zakupiony towar nie mógł zostać wysłany bo nie było go na magazynie a sprawę dlaczego Grzegorz M wziął pieniądze za towar którego nie miał na magazynie mam sobie wyjaśnić z samym zainteresowanym czyli Grzegorzem M.
I tak kończy się moja 13 dniowa historia zakupów i kontaktów z Grzegorzem M. Kiedy dziś weszłam na forum internetowe zobaczyłam tę stronę to widzę, iż zasięg działalności oszustw dokonywanych przez Grzegorza M i jego Firmę (szumnie nazwaną) obejmuje swoim zasięgiem obszar całego kraju.
Jutro podejmuję czynności prawne zmierzające do objęcia ściganiem Grzegorza M za dokonane oszustwo z art. 286 KK. Pozdrawiam Irena D
2009-10-16 14:36

2008-06-09 10:18:36

@Wojtek 2008
Dołączam do Ciebie i wysyłam do Prokuratury w Przasnyszu.
Oszustów należy eliminować z rynku.
Zachęcam innych - połączmy siły.

2008-06-16 12:30:23

Dziwne, ja aż sie zdziwilam że można tak bezinteresownie komus pomóc. Szef tej firmy to dobry człowiek a ja jestem tej pomocy przykladem a raczej moje autko 15letnie mitsubishi.
2008-10-14 14:08