[Cabrio] Jaki środek do czyszczenia i konserwacji dachu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie. Dach w moim cabrio mkVII jest z tak jakby skóry. Chcialbym go wyczyscic i zakonserwowac. Co polecicie??
  
 
jeżeli masz sonenland albo pcv-ke to możesz popsikać środkiem do namiotów, to samo co do dachów ale tańsze.
Jeżeli skóra to...

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Moj dach jest z takiego materialu



http://img708.imageshack.us/i/dsc02111q.jpg/

[ wiadomość edytowana przez: Golin dnia 2011-04-27 16:24:22 ]
  
 
Cytat:
2011-04-27 15:49:33, Kleszczak pisze:
jeżeli masz sonenland albo pcv-ke to możesz popsikać środkiem do namiotów, to samo co do dachów ale tańsze. Jeżeli skóra to...


Wlasnie,nie kleszczu - do pcv'ki (taki ma kolega golin) cos innego trzeba, bo nie chodzi o to by nie przeciekal, tylko o zadbanie o to by nie sztywnial i nie popekal.
  
 
Dokladnie, peka strasznie bo jest bardzo suchy i nie jest czarny tylko szary
  
 
tak wyczytałem na innym forum ale sam raz tylko go użyłem, fakt że spełnił swoją rolę bo spływało po nim super.
Dach czyszczę zwykłym środkiem do czarnych ubrań, daje efekt czarnienia ale na pękanie sam jestem ciekaw.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wystarczy myć regularnie, żeby w bród się nie zbierał w fakturze materiału, u mnie wystarcza, nic się z dachem nie dzieje
No i nigdy nie otwierać dachu gdy jest mokry lub gdy temperatura jest ujemna.
  
 
No i taki dach jak ma Golin nie powinno sie myc na mocnym słońcu
  
 
a czym umyc taki dach??