VII Ogólnopolski zlot aut wyprodukowanych przez FSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
O teraz lepiej.
To jest bardzo dobra wiadomość jadę. Rezerwuj jimo1921 miejsce, forsa wpłacona.

Pozdrawiam
Paweł
  
 
Cytat:
2011-05-30 18:32:51, Truten pisze:
O teraz lepiej. To jest bardzo dobra wiadomość jadę. Rezerwuj jimo1921 miejsce, forsa wpłacona. Pozdrawiam Paweł



Tak jesteś już "odhaczony" na liście . Zapraszamy już w piątek od ~20 na spokojną integrację.
  
 
Jeszcze takiego "krótkiego" zlotu to chyba nie było. Ledwo przyjechałem i już trzeba wyjeżdżać. Niby dwa dni a zleciało jak 5 minut i tyle czekania (cały rok).

Czerniewice 2011 przeszło do historii.


Przyjazd zlotowiczów




Kolega jimo1921, powitanie uczestników i dwa słowa o regulaminie


Zabawa, integracja, wymiana informacji, oglądanie pojazdów itp.






Hm, Polonez z Paryża?



Zdaje się, że przygotowania do konkurencji palenia gumy.


... i wypoczynek przed wyjazdem do domu (niestety)


Nic dodać, nic ująć jak tylko podziękować organizatorom i wszystkim przybyłym za wspólną zabawę.

Więcej fotek tutaj

Pozdrawiam
Pawel
  
 
Śliczny
  
 
I filmik Czerniewice 2011
  
 
Cytat:
2011-05-21 16:40:45, jimo1921 pisze:




Temat schowany, że w ogóle go nie widać. To co, z FSO WNG znowu tylko ja jadę?
  
 
Jak zwykle, chwila i już po zlocie. Co tu można dużo pisać? Skoro się jeździ co roku to tylko to może świadczyć jak jest i jaka jest organizacja
Podziękował wszystkim a w szczególności dla Bossman'a i jego ekipie a także dla Jimo1921





















Wiecej fotek tutaj

Pozdrawiam
Pawel


[ wiadomość edytowana przez: Truten dnia 2012-07-23 17:45:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: Truten dnia 2012-07-23 18:12:08 ]
  
 
witam, postanowiłem pierwszego posta napisać tutaj, ponieważ jestem tu z zaproszenia kolegi Truteń, którego poznałem na zlocie a więc jeśli chodzi o zlot to moje zdanie również jest takie, że było super faktycznie szybko zleciało (a szkoda)... może za jakiś czas dodam kilka zdjęć

[ wiadomość edytowana przez: artmatus dnia 2012-07-23 18:35:07 ]
  
 
O kolega nareszcie trafił pod wskazany adres Pamiętaj, jak będziesz w 3city spotykamy się w środy o 18:00 na Wita Stwosza a zimą o 18:00 w Eclerk'u na Przymorzu (nie mylic ze sklepem alfa)

Pozdrawiam
Pawel

PS
Najbliższy weekend (niedziela) Wrak Race 4