ZLOTY NA ŚLĄSKU

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Proszę o wpisywaniu tu wszystkich zlotów, spotów, imprez, drobnych spotkań, oraz relacji z nich. Zakładam ten wątek, aby rozpowszechnić i informować o imprezach na Śląsku, mieszkamy w największej aglomeracji w Polsce a imprez, albo może informacji o nich jak na lekarstwo?! Musimy się zgrać i pokazać jak imprezuje się na Śląsku!!! Koledzy składajcie tu również propozycje różnego rodzaju imprez, nawet małych, drobnych lokalnych, a później krótkie relacje z nich.
Ja proponuję jakiś zlot samochodów z epoki PRL, najlepiej gdzieś w środku województwa, żeby było sprawiedliwie, koledzy wpisujcie się kto by był chętny, wrzućcie jakieś konkretny termin miejsce, wybierzemy coś fajnego i się trochę poznamy. Piszcie co myślicie. ...aha z innych województw też zapraszam. Pozdrawiam.
  
 
http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=12584&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=e4a16b060af360453e010330a7f5cfd1

Specjalnie dla Ciebie Kolego, jezeli odpowiada termin to mozna sie tam spotkac. Przy okazji, zapytam jeszcze jednego z naszych bylyby wtedy dwie Lady plus ewentualnie Twoja i cos sie szykuje w moim miescie niedlugo, ale o tym dopiero Cie poinformuje.
  
 
No i o to mi chodzi.
Jak nie będzie lał deszcz i nic mi nie wyskoczy będę na pewno.
Pozdrawiam.
  
 
Znalazłem jeszcze trzy imprezy, które trzeba rozpowszechnić:

Dni Kęt z Grupą Południe

oraz

I Strumieński Zlot Polskiej Motoryzacji

oraz we wrześniu

II Strumieński Zlot Pojazdów Zabytkowych
  
 
No ja niestety moj pojazd się nie kwalifikuje, jest za młody. Nie mniej jednak 11.06.2011 jest organizowana industriada i planuje odwiedzenie Bytomia oraz TG. Ciekawe miejsca można tam zobaczyć. Może ktoś zechce się podłączyć i przejedziemy się klasykami?
  
 
Najbliższy zlot już w niedzielę 12.06.2011, zapisujcie się bo impreza zapowiada się ciekawie, a są jeszcze wolne miejsca : Parada Pojazdów Zabytkowych z okazji 50 - lecia ZST Wodzisław Śl.
  
 
Zaproszenie na zlot:


IV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Zabełkowie odbędzie się 2 i 3 lipca 2011
  
 
Organizuję lokalne , śląskie spotkanie oldtimerów , 7 sierpnia ( niedziela ) godz 12.00 w Ożarowicach k. Pyrzowic , ul .Tarnogórska 32 ( lokal Relax ). Mam ok 50 miejsc dla samochodów . W programie prawdopodobny przejazd przez Port Lotniczy ( 3 km ode mnie ) , kiełbaska z grila . Chętnych proszę o potwierdzenie przyjazdu pod nr 500852954 . Pozdrawiam. Piotr.
  
 
Witam.

w dniu 10 wrzesień 2011, odbędzie się VIII Parada Pojazdów Zabytkowych - 2011

Plan imprezy:

do 10:00 Tarnowskie Góry - Plac Żwirki i Wigury
Rejestracja pojazdów w Biurze Zlotu

10:00-13:00 Prezentacja pojazdów wybór najciekawszego pojazdu przez tarnogórzan
Pierwsza na Śląsku prezentacja „Symulatora dachowania pojazdów” oraz
„Symulatora zderzeń” – przygotowane przez Instytut Transportu
Samochodowego w Warszawie,
Koncert zespołu Misterium z Tarnowskich Gór

od 12:30 Wyjazd indywidualny pojazdów do Bytomia – zgodnie z itinererem

13:30 Bytom - Rynek
Prezentacja „Symulatora dachowania pojazdów” oraz „Symulatora
zderzeń”,
Przygotowanie wystawy zabytkowych pojazdów strażackich i milicyjnych
(pokaz udzielania pomocy medycznej ofiarom wypadków drogowych),
Konkurs elegancji (ocena pojazdów oraz mody motoryzacyjnej, konkursy
sprawnościowe dla uczestników)

16:00 wyjazd uczestników Parady na Galę w Operze Śląskiej
Prezentacja pojazdów dla zaproszonych gości (parking Szkoły Muzycznej)
Zwiedzanie Opery
Oficjalne wystąpienia władz miasta,
Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród zwycięzcom,
Koncert „ Dawnych wspomnień czar ...”
Poczęstunek dla uczestników i gości

18:00 Zakończenia uroczystości



Imprezy towarzyszące:
§ Wystawa w Biurze Promocji - Urząd Miejski Bytom,
§ Okazjonalna gazetka dla uczestników

Zapraszam i pozdrawiam.