ZLOTY NA ŚLĄSKU - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja tez, jezeli nie ma ograniczen wiekowych dla samochodow

B: Dzwoniles?

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-06-30 20:22:43 ]
  
 
Cytat:
2011-06-30 20:22:18, wezu69 pisze:
B: Dzwoniles?




Nie dzwoniłem, ale potwierdziłem uczestnictwo na innym forum.
  
 
No i niedawno zrobiłem sobie przyjemną traskę Łomża -> Górny Śląsk -> Racibórz -> Czechy -> Łomża. Zgadaliśmy się wcześniej z wezu69, trochę porozmawialiśmy o naszych Ładnych, kolega pokazał mi przy okazji niemały kawałek Górnego Śląska. Przejażdżka ulicami górnośląskich miast na dwie Łady - mocno klimatyczna dla nas i dla mijających nas kierowców / przechodniów. Potem pognałem już prosto w stronę Raciborza. Łada trasę około 520 km w jedną stronę zrobiła bez zająknięcia. Z tym, że jak przystało na prawdziwą Rosjankę swoje wypiła (olej) i spaliła (benzyna).



Tuż po umyciu naszych Ładnych autek.



Auto w stanie fabrycznym to i ciężko dogonić.

Dzięki wezu69 - mam nadzieję, że uda mi się Ciebie jak i resztę śląskich Ładamaniaków jeszcze nie raz odwiedzić.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Przypominam o :
Cytat:
2011-06-30 15:32:25, djchrysler pisze:
Organizuję lokalne , śląskie spotkanie oldtimerów , 7 sierpnia ( niedziela ) godz 12.00 w Ożarowicach k. Pyrzowic , ul .Tarnogórska 32 ( lokal Relax ). Mam ok 50 miejsc dla samochodów . W programie prawdopodobny przejazd przez Port Lotniczy ( 3 km ode mnie ) , kiełbaska z grila . Chętnych proszę o potwierdzenie przyjazdu pod nr 500852954 . Pozdrawiam. Piotr.



choć jak oglądam pogodę na weekend to płakać mi się chce, ...ile fajnych imprez już padło przez tę cholerną pogodę
  
 
Witam.

Chciałem zaprosić na: Biwak z Grupą Południe.

Zapraszam wszystkich miłośników motoryzacji zabytkowej na wspólne biwakowanie z Grupą Południe dnia 13-14.08.2011r w Międzybrodziu Żywieckim. Pole namiotowe znajduję się przy restauracji i szkole windsurfingu "Hulabalula". Cena z namiot 25zł, kajak 2 osobowy 12zł/h, żaglówka 6 osobowa 38zł/h. Nie daleko pola znajduję się duży parking. Proszę o nadsyłanie chęci wzięcia udziału w biwaku na adres: grupapoludnie@o2.pl Ilość miejsc ograniczona.

Może w końcu ktoś z forum/klubu się wybierze?
Pozdrawiam.
  
 
Brabus ja sie pisze na Miedzybrodzie. To ostatni weekend mojego urlopu wiec nie bede siedziec w domu.

Emde, przyjemnosc po mojej stronie i polecam sie na przyszlosc.
  
 
Witam.
13 sierpnia w Czechach blisko Cieszyna organizowany jest Zlot pojazdów historycznych, może ktoś się zdecyduje. Pozdrawiam.
  
 
Witam.

w dniu 10 wrzesień 2011, odbędzie się VIII Parada Pojazdów Zabytkowych - 2011

Plan imprezy:

do 10:00 Tarnowskie Góry - Plac Żwirki i Wigury
Rejestracja pojazdów w Biurze Zlotu

10:00-13:00 Prezentacja pojazdów wybór najciekawszego pojazdu przez tarnogórzan
Pierwsza na Śląsku prezentacja „Symulatora dachowania pojazdów” oraz
„Symulatora zderzeń” – przygotowane przez Instytut Transportu
Samochodowego w Warszawie,
Koncert zespołu Misterium z Tarnowskich Gór

od 12:30 Wyjazd indywidualny pojazdów do Bytomia – zgodnie z itinererem

13:30 Bytom - Rynek
Prezentacja „Symulatora dachowania pojazdów” oraz „Symulatora
zderzeń”,
Przygotowanie wystawy zabytkowych pojazdów strażackich i milicyjnych
(pokaz udzielania pomocy medycznej ofiarom wypadków drogowych),
Konkurs elegancji (ocena pojazdów oraz mody motoryzacyjnej, konkursy
sprawnościowe dla uczestników)

16:00 wyjazd uczestników Parady na Galę w Operze Śląskiej
Prezentacja pojazdów dla zaproszonych gości (parking Szkoły Muzycznej)
Zwiedzanie Opery
Oficjalne wystąpienia władz miasta,
Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród zwycięzcom,
Koncert „ Dawnych wspomnień czar ...”
Poczęstunek dla uczestników i gości

18:00 Zakończenia uroczystości



Imprezy towarzyszące:
§ Wystawa w Biurze Promocji - Urząd Miejski Bytom,
§ Okazjonalna gazetka dla uczestników

Zapraszam i pozdrawiam.
  
 
Witam.

Dnia 25 wrzesień 2011 (niedziela), odbędzie się :
II Sosnowieckie Spotkanie Starych Samochodów

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2011-09-07 07:17:34, brabus55 pisze:
Witam. Dnia 25 wrzesień 2011 (niedziela), odbędzie się : II Sosnowieckie Spotkanie Starych Samochodów Pozdrawiam.



Jedziesz?

Ja moze sie pojawie. Niby za mlody samochod na ta impreze ale zobaczymy. Laski nie robia.

Aha. Bylem w tamtym roku. Syrenka od znajomego. Impreza w porzadku ale bez wiekszego szalu.

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-09-07 13:32:25 ]
  
 
Na dzień dzisiejszy jadę, no chyba że do 25, jeszcze mi coś wypasnie, no i pod warunkiem, że nie będzie lało.

Pozdrawiam.
  
 
W dniu 10 wrzesień 2011, odbyła się VIII Parada Pojazdów Zabytkowych - 2011, na paradzie zjawiły się dwie Łady, także nie byłem sam

Relacja z imprezy
  
 
Cytat:
2011-09-12 13:19:39, brabus55 pisze:
W dniu 10 wrzesień 2011, odbyła się VIII Parada Pojazdów Zabytkowych - 2011, na paradzie zjawiły się dwie Łady, także nie byłem sam Relacja z imprezy



Udała się impreza, sądząc po zdjęciach!
Bardzo lubię czytać reportaże tego autora.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Brabus rozmawiales z wlascielem drugiej Lady? O ile dobrze kojarze samochod to starszy pan.
  
 
Cytat:
2011-09-13 00:01:38, wezu69 pisze:
Brabus rozmawiales z wlascielem drugiej Lady? O ile dobrze kojarze samochod to starszy pan.



Nie, właścicielem był jakiś młody koleś, ale nie miałem zbytnio okazji porozmawiać bo właściciel razem z dziewczyną udzielali się jako jedni z organizatorów całej parady i ciągle gdzieś biegali, ale chyba byli z Bytomia, bo paradę organizował "Bytomski Klub Pojazdów Zabytkowych".
Pozdrawiam.
  
 
Witam.

KOLEKCJONERZY STARYCH POJAZDÓW
RADA SOŁECKA ZABEŁKOWA ORAZ WÓJT GMINY KRZYŻANOWICE
ORGANIZUJĄ W DNIU 08.10.2011 POŻEGNANIE SEZONU
MOTOROWEGO

Rejestracja od godz. 13.00 obok kuźni p. Sochy w BIEŃKOWICACH
14.00 – wyjazd w kolumnie pod ruiny zamku w Tworkowie
14.45 - wyjazd z placu zamkowego na boisko LKS ZABEŁKÓW
Na trasie będą trzy próby sprawnościowe w dwóch kategoriach; samochody oraz motocykle.
Organizatorzy zapewniają kawa kołacz na trasie, posiłek na mecie oraz świetną zabawę i skromne upominki.
Organizator nie pobiera wpisowego od tych, którzy przyjadą zarejestrowanymi pojazdami starszymi jak 25 lat.
Wieczorem zabawa taneczna pod namiotem na boisku w Zabełkowie

Serdecznie zapraszamy

W celu usprawnienia formalności prosimy o potwierdzenie przyjazdu z podaniem imienia i nazwiska miejscowości oraz pojazdu na ekoland@zabelkow.pl lub kowol.socha@wp.pl
do dnia 07.10.2011

Pozdrawiam.
  
 
Witam.

Zakończenie sezony Grupy Południe 11.11.11 godzina 11:11

"Zapraszam Wszystkich posiadaczy pojazdów z czasów PRLu i starszych na zakończeniowy spot.

Start: 11 listopad 2011 godzina 11:11
Miejsce: Kęty parking przy Dworcu PKP

Plan imprezy:
Zbiórka, przejazd pojazdami po okolicy, (parę postojów na porobienie pamiątkowych fotek)
Będzie robiony kalendarz ścienny na rok 2012, przyjazd to restauracji "Kancelaria" i tam odbędzie się zakończenie imprezy. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły na urozmaicenie naszego spotu to proszę pisać, postaramy się w miarę możliwości je uwzględnić.

Chętnych takiego spotkania proszę o wysyłanie zgłoszeń z informacją o pojeździe, ilością osób towarzyszących i numerem kontaktowym. Ułatwi nam to organizację tej imprezy. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie i propozycję na adres grupapoludnie@o2.pl."

Pozdrawian
  
 
Witam.

No i kolejne zakończenie sezonu się szykuje, trzeba korzystać bo to ostatki i znowu trzeba będzie czekać do przyszłego roku.

II Beskidzki Zlot Pojazdów Zabytkowych


Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora.

Pozdrawiam.
  
 
Witam.
W dniu 25.09. byłem wraz z kolegą Wezu69 na II Sosnowieckim Spotkaniu Starych Samochodów. Super impreza, pogoda dopisała uczestnicy i organizatorzy także spisali się na medal. Przybyło łącznie około 200 załóg , w tym aż trzy Łady. Według organizatora był to największy zlot pojazdów zabytkowych w Polsce!!!
Była super parada ulicami miasta, policja na motorach i w nowiutkich Alfach 159 zatrzymali dla nas specjalnie ruch na całej trasie przejazdu (przypominam około 200 załóg), ludzie stali na poboczach, machali , klaskali, naprawdę było fajnie, przy okazji duże gratulacje dla organizatorów. Były także talony na posiłki, oraz dużo nagród, które były losowane zarówno między uczestnikami zlotu, jak i między osobami które przyszły oglądać pojazdy. Zlot duży, ale udany, było też kilka perełek motoryzacyjnych, ale o tym poczytajcie i zobaczcie w relacjach ze zlotu.

1. Senior

2. Bezpłatny Tygodnik Regionalny Twoje Zagłębie

3. Fotki 1

4. Fotki 2

5. Fotki 3

6. TV Silesia

7. Dziennik Zachodni

8. Stado Baranów

9. YouTube

Resztę można znaleźć przez Google.

Pozdrawiam.
  
 
Wspaniała imprezka, gratuluję!
Z pozdrowieniami,
@lex