Licytacja - tylne lampy do HB (made by przemo)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie.Zaczynamy od 1pln,a kończymy 14.06.2011r o godz.00.00.Koszty wysyłki biorę na siebie.Lampy solidnie wykonane na wysoki połysk.Są w komplecie z listwami i żarówkami.

Gorąco zapraszam.











[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-05-24 21:21:23 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
 
 
20 zł na start

P.S. Solidna robota, moje (w wersji do kombi) od stycznia na aucie, żadnych zmian w kolorze, żadnych niedociągnięć. Szczerze polecam.
  
 
30 złociszy,a co...
 
 
Wiem że się napracowałeś przy nich Przemo, jednak wyglądają trochę jak te "tuning-ramki" HB. Po tytule spodziewałem się czegoś ciekawszego. Bez obrazy, tylko moje zdanie
  
 
Cytat:
2011-05-26 15:49:36, BogdanROX pisze:
Wiem że się napracowałeś przy nich Przemo, jednak wyglądają trochę jak te "tuning-ramki" HB. Po tytule spodziewałem się czegoś ciekawszego. Bez obrazy, tylko moje zdanie


Dzięki Boguś.O obrazie mowy nie ma.Zbyt dokładnie są zrobione i nie mogę ich już przerobić.Jak nikt ich nie zechce...to polecą do śmietnika.

Dam dla dzieciaków za nie 35pln i tym sposobem sam siebie przebiję.
 
 
Przemek, a nie możesz dać teraz na nie warstwy czerwonego, a potem znów klar? Jeśli chcesz je wyrzucać to może tanim kosztem je spróbuj zmodyfikować.

A co do licytacji to 40 zł
  
 
Mati,klar ma to do siebie,że nie przyjmuje na siebie żadnego lakieru.Po prostu odparza i się łuszczy.Robi się kupa.

Skupmy się na licytacji i leci 42 zety.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-05-26 18:13:49 ]
 
 
Jutro finał licytacji.Serdecznie zapraszam.
 
 
Dziękuje Wszystkim za udział w licytacji,to teraz tylko zostało mi zrobić przelewik... i wywalić lampy na śmietnik.




[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-06-15 12:26:05 ]
 
 
Przelew poleciał.
 
 
Przelew dotarł. Nawet trochę więcej bo 50 zeta. Thx
  
 
Dzięki Karol za info.Zamykamy.