[mkVII] Wymiana hamulcow na te od rs"a

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam pytanko czy heble przednie od essa rs mkVI beda pasowaly bez przerobek do essa mkVII?? Chce przelozyc razem z piastami.
  
 
pasować będą tylko tarcza jest większa w rs-ach 260mm no i klocki inne jak sie nie myle
  
 
Ja wiem ze sa wieksze. Chce z calymi ramkami przelozyc. Bedzie pasowal otwor na polos??
  
 
powinno pójść p&p ale niech się mądrzejsi wypowiedzą
  
 
Wlasnie o to chodzi czy bedzie p&p. pompe tez bedzie trzeba przekladac czy ta co jest w mkVII da rade??
  
 
jezeli zalozysz cala zwrotnice od rs to nie bedzie pasowal otwor na przegub, rs ma grubszy przegub z wieksza iloscia zebow, prezegub w rsie jest taki sam jak w td reszta ma mniejsze
  
 
wlasnie o to mi chodzilo. a jak proponujecie mi to przelozyc??
  
 
zajrzyj do watku o moim escorcie... ja przekladalem przod i tyl od RSa. Znajdziesz tam opis i fotki... od razu ci mowie ze przy tarczach 260mm felga musi miec minimum 14 cali i odpowiednie ET. Najlepiej jakbys mial felge 15 cali...
  
 
Cytat:
2011-05-25 11:48:19, srvrserver pisze:
...od razu ci mowie ze przy tarczach 260mm felga musi miec minimum 14 cali i odpowiednie ET. Najlepiej jakbys mial felge 15 cali...


niektóre 14 trą o zaciski...
  
 
niektóre 14 trą i wystarczy przełożyć sam zacisk. Mocowania pasują i żadnej piasty nie musisz przekładać ani pompy.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2011-05-25 12:48:04 ]
  
 
wiem bo w rs'ie mialem 16(z 14 lekko przycieralo)
a w cabrio mam 17 wiec nie bedzie problemu. Dobrze ze nie bede mial przekladac pompy
  
 
Cytat:
2011-05-25 12:22:41, surec pisze:
niektóre 14 trą o zaciski...



dlatego wspomnialem o dobraniu odpowiedniego ET jezeli chodzi o 14"