Siemka wszystkie dinozaury

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Daaawno mnie nie było.
Nie było kiedy się pokazać.
Po rozstaniu z Essim nie było się komu i na co żalić.

Przesiadłam się w Opla Sintrę i mam wrażenie jak by Essi wrócił do żywych... nie tylko z tych dobrych stron Choć kolor ten sam został.

Ooo i Elite 2000 stukneło Pamiętam jak 1000 nie mogłam się doczekać.


Ja generalnie jak każdy Essi im starsza tym mam większą ochotę na tuning
  
 
Cześć Olu.Witamy ponownie.
 
 
Cytat:
2011-06-28 19:53:07, olaola1 pisze:
Daaawno mnie nie było. Nie było kiedy się pokazać. Po rozstaniu z Essim nie było się komu i na co żalić. Przesiadłam się w Opla Sintrę i mam wrażenie jak by Essi wrócił do żywych... nie tylko z tych dobrych stron Choć kolor ten sam został. Ooo i Elite 2000 stukneło Pamiętam jak 1000 nie mogłam się doczekać. Ja generalnie jak każdy Essi im starsza tym mam większą ochotę na tuning



Ale my nie robimy tuningu ludzi . Zapraszamy na zlot wrześniowy to ci " wgramy" jakąś nową mapę heheheh. Założy Ci się jakąś turbinkę 0.5 lub 0.7 i będziesz jak nówka
  
 
Orzeszku!

Kopę lat!
  
 
Radzio

Mnie wystarczy powąchąnie korka od wlewu paliwa a po turbinie na 0,7 to wyraźnie mi moc spada... wprost proporcjonalnie do przerobionego paliwa a haka jeszcze mi mąż nie zainstalował

heh i Snale .. kurcze chyba się zaraz popłacze .. zupełnie jak przemo na privie





[ wiadomość edytowana przez: olaola1 dnia 2011-06-28 21:07:43 ]
  
 
Nie szkodzi.Odprowadzimy Cię na holu sztywnym
 
 
Sztywnym? hm... ja chyba lepiej się napije bo dziwne rzeczy przychodzą mi na myśl
  
 
hoho Ola sto lat Cie nie tu nie było
  
 
Witamy ponownie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach