[OT] Ciekawe Filmiki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Można gdzieś poczytać o tym żuku ? Jakieś forum?
  
 
nie.
  
 
Szkoda. Gaduło
  
 
Cytat:
2011-07-05 08:21:05, janek3 pisze:
Można gdzieś poczytać o tym żuku ? Jakieś forum?



Nie poddawaj sie tak latwo. Wejdz na google i probuj

zuk&furious

fajny zuk forum

stasiu+zuk+gleba+szerokafelga.com

nisko szeroko zuk

cos gdzies byc musi
  
 
Cytat:
2011-07-05 22:20:20, borysirl pisze:
Nie poddawaj sie tak latwo. Wejdz na google i probuj zuk&furious fajny zuk forum stasiu+zuk+gleba+szerokafelga.com nisko szeroko zuk cos gdzies byc musi




zapomnij.
  
 
Ten Żuk ma silnik 2,0 z automatem z Toyoty Previa i wcześniej był rostem?
  
 
Cytat:
2011-07-06 15:37:24, stasiu pisze:
zapomnij.



Ty myslisz ze ja tak na powaznie ?
  
 
Cytat:
2011-07-06 16:22:52, mac1us pisze:
Ten Żuk ma silnik 2,0 z automatem z Toyoty Previa i wcześniej był rostem?




nie, tamto to śmieć.
  
 
Przeżuk!

A tamtego z silnikiem previi widziałem kilka razy, też zajebisty.
  
 
Popływamy....?

Wodna wycieczka

po prostu max.
  
 
Warto zobaczyć...

  
 
Fajny "Maluch"
  
 
Cytat:
2011-07-14 15:51:32, gregor125 pisze:
Warto zobaczyć...


Szkoda jedynie, ze nigdy oficjalnie nie bedzie mogl dostac tablic i wyjechac na ulice
  
 
Reanimacja poldka przez kobietę !!!

Spadłem z fotela przejrzałem z 5 razy i dalej nic nie gadam
  
 
Wątpliwym jest dla mnie czy tych łatek nie będzie widać. Podziwiam zapał, zwłaszcza jako kobiety, ale jeśli ktoś nałoży farby "na ostro", tj. do linii taśmy, to nie ma szans tego potem spolerować, by nie było widać gdzie kończy się stary lakier a zaczyna nowy. Na zdjęciach tego raczej się nie uchwyci. Poza tym dziwi, że malowane jest 4/5 np. błotnika zamiast już pociągnąć cały.

A już nie wspominam faktu, że polerujemy szlifierką polerską a nie kątówką. Mamy całkiem inne prędkości obrotowe w obu przypadkach, a bawiąc się zwykłą kątówką bardzo łatwo jest spalić lakier, zwłaszcza na krawędziach.
  
 
Dawcy, ale zwroc uwage, ze to kobieta. Znajdz po pierwsze taka, ktora zna sie jako-tako na remoncie samochodu, nastepnie chce jej sie go zrobic i malo tego - robi go. Pod tym katem trzeba docenic jej zapal do pracy - nie jest profesjonalistka i bledy naezy jej wybaczyc. Zwroc jeszcze uwage na to ilu facetow z tego forum zabraloby sie za odobna renowacje. Oczywiscie wielu napisaloby ze to zle i tamto nie tak i w ogole robi sie inaczej. Pytanie ilu by to zrobilo przynajmniej tak jak ta dziewczyna? A kasy na tego poloneza poswiecila naprawde niemalo patrzac na liste i producentow kosmetykow. I wlasnie za to nalezy jej sie szacun.
  
 
A efekt jest jak najbardziej OK!
  
 
Cytat:
2011-07-22 20:31:53, Zuraw pisze:
Dawcy, ale zwroc uwage, ze to kobieta. Znajdz po pierwsze taka, ktora zna sie jako-tako na remoncie samochodu, nastepnie chce jej sie go zrobic i malo tego - robi go. Pod tym katem trzeba docenic jej zapal do pracy - nie jest profesjonalistka i bledy naezy jej wybaczyc. Zwroc jeszcze uwage na to ilu facetow z tego forum zabraloby sie za odobna renowacje. Oczywiscie wielu napisaloby ze to zle i tamto nie tak i w ogole robi sie inaczej. Pytanie ilu by to zrobilo przynajmniej tak jak ta dziewczyna? A kasy na tego poloneza poswiecila naprawde niemalo patrzac na liste i producentow kosmetykow. I wlasnie za to nalezy jej sie szacun.


Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Za zapał, włożoną pracę i kasę należy się szacunek, i to też nadmieniłem. Zabrakło tylko troszkę wiedzy praktycznej, bo można było spokojnie to zrobić tak by przejść na lakierze nie było wcale znać chociaż wcale nie mówię że są bardzo widoczne, w końcu lakier to akryl, nie baza a to bardziej zjadliwe jest pod tym względem.
  
 
też nie jestem za łataniem żywicami itp sprawy ale jak na warunki jakie miała to naprawdę godna robota, a robiła to w aucie których jeszcze troszkę jest więc tym bardziej że jej się chciało. A co do kosztów to sama chemia to ponad 1000zł ją musiała kosztować.
  
 
http://www.youtube.com/watch?v=5spVvzRvd0A pomijam fakt kierownicy po prawej i akumulatora z bizona ale czy to obok aku to pompa od klimy??