Szerokim gestem - czyli dowcip - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
  
 
  
 



[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2012-04-13 20:28:51 ]
  
 
  
 
Ten kto pisał ten tekst chyba za dużo palił
  
 
płacze ze śmiechu co moher to pisał??
  
 
No prosze - 14 dni i ludzkosci na Ziemi nie ma - wszyscy sie zajarali na smierc
  
 
Samą prawdę tam piszą! Dobrze jest wkońcu przeczytać w internecie coś mądrego
  
 
Biała smierć
  
 



  
 
padłem na cyce
http://www.youtube.com/watch?v=OmxNAoDIe84&feature=youtu.be
  
 
Chirurg z Izraela mówi: "U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i już po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy". Chirurg z Niemiec mówi na to: "Chwale bardzo za takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś połowę mózgu, przeszczepić drugiej osobie i już po 4-ech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy". Rosyjski chirurg włącza się: "Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć polowe serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i już po 2-och tygodniach będzie biegać jak nowo narodzony w poszukiwaniu pracy". Polski Chirurg na to: "Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce jak 5 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca. Zrobiliśmy z niego premiera i teraz... cały kraj szuka pracy!".

  
 
w szwajcarii dyrektorzy banków oglosili konkurs ,konkurencja miala polegac na obejsciu kilku najnowoczesniejszych zabezpieczen i alarmow ,nagroda bylo 2 miliony euro ktore byly ukryte za tymi zabezpieczeniami ,byli oni pewni ze nikt ich nie zlamie ,gasili swiatlo na 1 minute i to byl czas na zlamanie tych zabezpieczen .Pierwsi weszli rosjanie ,zgaslo swiatlo ,po minucie zlamali 1 alarm ,nastepni weszli niemcy ,zgaslo swiatlo po minucie zlamali 2 zabezpieczenia,oczywiscie pozniej wchodza polacy ,gasza swiatlo ,po 1 minucie probuja zaswiecic ,ale sie nie da ,z oddali slychac glos ,kurwa wladek ,mamy tyle kasy po huj nam jeszcze zarowka
  
 
  
 
Oto przepis na rozpoznanie niedźwiedzia:
Podchodzisz do niedźwiedzia, drażnisz go, gdy jest już rzeczywiście wściekły, zaczynasz uciekać. I wtedy:
1. Jeżeli biegniesz i biegniesz a niedźwiedź cię nie goni - to jest miś pluszowy;
2. Jeżeli biegniesz i biegniesz, i znajdujesz drzewo, wchodzisz, a niedźwiedź za tobą - to jest niedźwiedź brunatny;
3. Jeżeli biegniesz i biegniesz i znajdujesz drzewo, wchodzisz, a niedźwiedź strząsa cię z drzewa - to jest niedźwiedź grizzli;
4. Jeżeli biegniesz i biegniesz i znajdujesz drzewo, wchodzisz, a niedźwiedź wspina się za tobą i zżera liście - to jest miś koala;
5. Jeżeli biegniesz i biegniesz i nie możesz znaleźć drzewa - to jest niedźwiedź polarny;
6. A jeżeli biegniesz i biegniesz, a niedźwiedź cię dogania, zabiera i zjada drugie śniadanie - to jest miś Yogi.
  
 
Trzy kobiety, 30 latka, 40 latka i 50 latka spotykają się w barze i szukają rad na poprawienie swojego życia seksualnego. Wpadły na to, że ubiorą się w lateks i szpilki. Na drugi dzień spotykają się w barze i opowiadają jak poszło, zaczyna najmłodsza:
- U mnie świetnie. Mąż wrócił, zobaczył mnie, rzucił wszystko i w sypialni kochaliśmy się 2h.
Druga na to:
- U mnie też super, wprawdzie trochę krócej, bo już nie może tyle co kiedyś, ale dawno się tak nie kochaliśmy.
Trzecia siedzi cicho.
- No a u Ciebie Anka? Jak było opowiadaj!
- Dajcie spokój mój wpadł do domu zobaczył mnie w lateksie z pejczem obok drzwi do sypialni i krzyczy: "CO NA OBIAD BATMANIE!"



  
 
  
 
Sprawne 100%, tylko że nie działa