Szerokim gestem - czyli dowcip - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
"Bez turbinki 100km/godz obroty 2800,..... z turbinką aby uzyskać 100km/godz trzeba kręcić 3050 obr." O kurwa! Turbinka nawet przełożenia w skrzyni biegów zmienia! Na następnych zdjęciach nawet dolot z rur kiblowych można zobaczyć.


[ wiadomość edytowana przez: szymon1977 dnia 2013-02-15 20:50:06 ]
  
 
ciekawe jaki przyrost mocy byłby z montażem IC...
Żeby im te turbiny tłoki wpieprzyły do siebie bo tylko debilizmy w necie szerzą cymbały
  
 
Nie wierze że dorośli ludzie mają tak nasrane we łbach... Ładną opinie wyrabiają użytkownikom tej budżetowej marki
  
 
Dowcip graficzny

  
 
  
 
Cytat:
Przychodzi staruszka do banku, podejmuje wszystkie pieniądze z konta.
Wychodzi.
Po pięciu minutach wraca i znów wpłaca całą kwotę na swój rachunek.
Pracownik banku pyta ją po co to robiła, na co babcia:
- A, z wami to nic nie wiadomo! Przeliczyć musiałam...



Na Cyprze się nie doliczą
  
 
- Kochanie, co dziś na obiad?
- Nic.
- Wczoraj też było nic?
- Ugotowałam na dwa tygodnie.
  
 
Ma talent
  
 
Żona pyta męża:
- Józek, będziesz jadł te zupę? Bo jak nie, to przyprawię, doleję
śmietany i psu zaniosę.
  
 
  
 
  
 
LOLmops

  
 
Wraca mąż do domu nawalony jak szpadel:
- Halina dawaj miskę będę rzygał
- Józek nie rozrabiaj, spać
- Halina dawaj miskę będę rzygał
- Józek, do spania!
- Dawaj miskę, bo źle będzie..
Żona zdesperowana biegnie po miskę bo widzi że już już naprawdę jest
źle
- Halina stop zmiana planów zesrałem się.


  
 
  
 
Nie wiem jak kolega od kompresora do silnika bisa i innych fajnych zdjęć argumentował swoją prośbę o zablokowanie tematu ale tak oto chwalebnie wypowiada się o nas na innym forum


Cytat:
śmietnik, kur*a, na f&f chciałem usunąć temat, a nie zablokować bo poziom ignorancji i cwaniactwa mnie przerósł- tłumoki nie przeczytają nawet tematu, ale trzeba nabić sobie postów pytaniami typu: ale jaki to będzie miało prześwit z tą miską olejową od CC? postawienie tego silnika pionowo nie wpłynie na smarowanie? (no tak, kur*a- tu smarowanie grawitacyjne jest czy co?) albo zastanawianie się czy to swap, czy nie- skoro BIS i 126p to identyczne silniki "oblane" inną obudową. Mam ciekawsze zajęcia niż karmienie troli i tłumaczenie wszystkiego jak dziecku- sami coś zróbcie cwaniaki.



  
 
Kolega chyba nie lubi pytań na które nie zna odpowiedzi

Trzeba było pisać że świetny piękny i słitaśny to by był zadowolony.
  
 
Dokładnie Jaqo
Myślę, że Twoje słowa świetnie go podsumowują
Ciekawe czy znudzi mu się na etapie gromadzenia części czy klasycznie-jak przyjdzie je poskładać do kupy
  
 
"No właśnie jestem z tych, którzy nie lubią lajków i przyklaskiwania, bo po pierwsze jeszcze nie ma nad czym klaskać, a po drugie zdecydowanie wole dyskusje techniczne."

Hmm, może jednak troszkę brakowało klaskania No i te dyskusje techniczne przerosły autora

"Nie mam zamiaru nikogo obrazić..."

Hmm, w świetle przytoczonej wypowiedzi nie mogę potwierdzić niestety.


"...a nie jakieś pitu pitu, żeby szybko jechało i siksy kwiczały"

A może jednak nie ma technicznego onanizmu to może dobrze by było żeby przynajmniej zapindalało
  
 
Ciekawe co to za forum ??
  
 
ehhh , szkoda słów ...