Canva cv-7013 gps

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!

Mam pytanie do kolegów klubowiczów czy ktos z was mial styczność lub słyszal co nie co o tym centrum multimedialnym?? Co możecie o nim powiedziec?
klik
  
 
Znajomy kupił sobie radio tej "firmy" tyle ,że 1 din z wyświetlaczem 3,5 cala ...moim zdaniem porażka .Dźwięk bardzo słaby ,pusty .jakość plastików masakryczne niska wieję tandetą .W dzień na wyświetlaczu mało co widać .


[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-07-07 23:04:14 ]
  
 
Wlasnie widac po fotach, ta blacha jaka jest wykorzystana na obudowę i panel czołowy..... tez sie tego boje. Wieję tandetą. Tez mi sie to podoba oprócz ceny ale boje sie tego. Przypomina mi troche tego peyinga.... a radio kiedys mialem to po 2 dniach oddałem. Ja bym tego nie bral, moze uzywke za polowe ceny.
  
 
prawde mowiac to nie ja chcę kupic ale znajomy dla mnie tez wieje troche tandeta napisalem tu bo nie moglem nigdzie znalezc na necie zeby ktos przetestowal sam i opisal ten model, o peyingu czytalem troche i na gps nie narzekali dzialal jak powinien tak samo z odtwarzaniem filmow, moc tez nie byla najgorsza bo w jednym modelu 4x50 W zas w innym 4x40 W z wzmacniacze MOSFET, jedyny mankamen to brak RDS-a i niezbyt dobrej jakosci dzwiek oraz problem z ksiazka telefoniczna podobno nie wyswietlal nazw kontaktów a jedynie numery telefonów. Tak wiec moje przypuszczenie co do jakosci tego radia sie potwierdzily, ja bym musial dlugo sie zastanawiac nad tym czy wogole wziasc takie radyjko
  
 
No wlasnie na mysli mialem jakosc dzwieku i wykonanie, reszta moze byc dobra. Od tamtej pory mam zawsze beckera, gorszy lub lepszy ale tylko becker bo dzwiek jest tu pierwsza klasa a to chyba najwazniejsze dla mnie.A awigacje mam w schowku