[Ogólne] Jakie opony niskoprofilowe polecacie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rozglądam się za oponami w rozmiarze 195/45 R16. zastanawiam się nad mniej znanymi producentami. (wiadomo - kasa na drzewach nie rośnie)
Polecacie jakieś konkretne modele? Cenowo chciałbym się zmieścić do 250zł, ale te 10 czy 20 zł moge przepłacić jak opona dobra.
  
 
Ja mogę polecić Fuldę Carat Progreso tata ostatnio kupował do swojego samochodu i miałem okazje juz nimi jezdzic powiem ci bardzo dobra opona z w miarę dobre pieniądze nie szumi i co najważniejsze bardzo dobrze się jeździ w deszczu nie jest "śliska"
  
 
250 za szt./kpl? Opony nowe/używane?

Osobiście szukałbym "okazji" na allegro - opony nowe, ale np. 2-3 letnie, albo lekko używane. Bez problemu za 500-600zł masz komplet dobrych, markowych gum z bieżnikiem powyżej 7mm

Z tańszych tylko i wyłącznie barum.
  
 
Bridgestone RE050A bardzo dobra opona za przyzwoite pieniądze
  
 
Ja w tym rozmiarze opony wywaliłem bo stromy wjazd do garażu to jedno ,ale każda dziura i nierówność odczuwalna jest strasznie i stuki puki co chwila na niskim profilu a były to dunlop i dobrze sie drogi trzymały ale vredsteiny lepsze
  
 
vredsteiny lepsze, ale kosztują też swoje
  
 
Odświeżę temat aby nie zaśmiecać nowym , chodzi o opony do RS czy 205/50/15 albo 215/50/15 podejdą bez przeróbek czy trzeba kombinować bo mam 195-tki i chce szersze kupić
  
 
Jak 215, to już profil 45
  
 
Po wyremontowaniu auta zamierzam obniżyć go sprężynkami -40 i tu pytanie kupić alusy 16 i do tego oponki 205/45 czy zostawić swoje 15 i opony 195/50 lub 205/50.
  
 
16" na kapciu 205/45
jakoś bardziej wypełnia to nadkole







[ wiadomość edytowana przez: maly10001 dnia 2013-02-02 09:15:59 ]
  
 
Jak mam kupowac nowe opony zawsze najpier rozgladam sie za DAYTON
  
 
a ja jakoś Conti i Toyo
aktualnie mam Conti i Uniroyal
  
 
Te 15 co mam aktualnie to mam na 195/50 przód goodyear a tył uniroyal, ale felgi trza prostowac po tym wypadku, to tak pomyslałem ze mozna by kupic 16
  
 
jak dobrze znajdziesz to można tanio ładne 16 wyrwać
ja za swoje BBS z 2 oponami pirelli p6000 w bdb stanie dałem 400 zł
  
 
jak jestem w domu to siedze allegro i na tablica pl i patrze moze cos bedzie ciekawego
  
 
Tytuł strony
looknij sobie te felgi
całkiem fajne
  
 
te sa konkretne hehe
  
 
klik
  
 
chyba swoje sprzedam żeby to kupić
gdybyś bym zainteresowany to na priv dawaj
  
 
odkopie kotleta ale szukam oponek do reni 225 40 18 polecacie cos? zastanawiam sie nad nankang, federal, brigestone dayton.