ŁÓDŹ ------------------------ SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakie "mało się deklaruje" ?? Ze trzy osoby to chyba będą
A tak poważniej, to może się to zmieni na lepsze do 09.10

Pozdro
Grisza
  
 
hejka
no trzy to już tłum, Vincent mówił że u niego na pierwszym spotkaniu były dwie osoby - e to bijemy go na łeb to do miłego
  
 
Witam...
Rozumiem że termin 09.10 jest aktualny lecz co do miejsca to na czym ostatecznie stanęło?
  
 
nooooooo......... więc........... ehemmmmmmmmm......... coś mi się wydaje, że co do miejsca, to nie ma zgodności
Ja nadal proponuje okolice Łagiewnik (wycieczkowa / rogi)

Pozdro
Grisza
  
 
Witam serdecznie Regin Łódzki
Widzę/Słyszę że pije się tu do Pomorza Zachodniego
No nie ma o czym rozmawiać totalnie nas pobijecie (jeśli chodzi o pierwszy raz) zwłaszcza jeśli weżmiecie pod uwagę ilość klubowiczów w łódzkiem i ilość jaka się stawi na spocie. No 3 z 8 klubowiczów toż to potęga
Tylko pogratulować ale......nie zapeszam, bo jak się tak bardzo liczy to można się przeliczyć.
A więc pozdrawiam i życzę sukcesów w integracji
Zamieście jakieś fotki

PS jak widzicie u Nas tym razem tendencja zniżkowa ale za to mieliśmy "newsy"
PZDR Vincent

Gwardia umiera ale nie poddaje się!
  
 
czesc witam wszystkich
to gdzie sie spotykamy ?
  
 
witam
słuchajcie przecież nie będziemy się kłucić o to gdzie mamy się spotykać, myślę że pogadamy o tym jak się zobaczymy.narazie pierwsze miejsce będzie neutralne czyli zrobimy spotkanie jak najbliżej śródmieścia, żeby nikt nie myślał sobie że jeden to ma tyle kilometrów a drugi więcej.proponuje halę sportową przy samolocie ponieważ jest tam trochę światła i wiele przejeżdzających samochodów do zwerbowania.a obiecuję że z czasem pomyśli się o jakimś placyku do pojeżdżenia co do godziny to chyba nie ma to wielkiego znaczenia ponieważ każdy ma jakieś sprawy i przyjedzie jak będzie mógł.ja będę czekał od 19.00 to trzymajcie się i piszcie sprzeciwy
  
 
Niech Ci będzie ;P
Godzina 19 może być, chociaż im wcześniej tym lepiej Z drugiej strony dobrze by było ustalić konkretną godzinę, a nie że ktoś będzie o 19, ktoś dojedzie o 21, a ktoś inny o 23
Proponuje zdeklarować się kto o której może się pojawić i wtedy ustalimy konkretną godzinkę.
Ja mogę być najwcześniej na 17.

Pozdro
Grisza
  
 
no widzę że nic nie piszecie tylko zaglądacie ale to i to dobre
mam pytanko czy ktoś z was to jedzie do bełchatowa czy raczej się nie wybieracie ja będę jechał jutro rano i zostanę tylko na sobotę bo trochę przeraża mnie ta pogoda i zerowa temp. w nocy
piszcie piszcie może dajcie jakieś propozycje co chcecie robić oprócz gadania i wymiany nr.tel -na spotkaniach to już tylko tydzień narka
  
 
witam
mam pytanko w którym miejscu odbendzie sie zlot (Łódż)
  
 
Ja niestety nie za bardzo mogę się ruszyć w ten weekend z Łodzi, więc Bełchatów mnie ominie
Co do tego co będziemy robić ... pewnie improwizować
Ścigać się raczej nie będziemy - za duże różnice w mocy

Pozdrawiam
Grisza
  
 
czesc
pozdr. dla wszystkich
NAZAR mam pytanko jak werbowac nowych do klubu ?
  
 
Witam Cię Jacek73
No wprawdzie jam nie z miasta Łodzi pochodzę ale sama idea i recepta a propo werbunku "nowych" klubowiczów jest prosta.
Po prostu znajomym z Oplami jak i nieznajomym opowiadaj o klubie, o korzyściach związanych z jego funkcjonowaniem i istnieniem, o forum na którym wymienia się poglądy i doświadczenia, jak również rozwiązuje problemy, o Asistance.
A także wtykaj za wycieraczki adres strony klubowej z zaproszeniem do odwiedzenia strony klubowej. Tu możesz posłużyć się ulotką którą opracowałem a przesłałem Nazarowi a która jest dostępna w wątku "Zachodniopomorskie Spoty OKP".
PZDR Vincent OKP Szczecin - Zachodniopomorskie
  
 
DZIEKI VINCENT
  
 
Witam Jacku73
Jestem posiadaczem Opla Astry i chciałbym należeć do klubu oraz brać udział w zlotach. Co ty na to??
  
 
kontaktuj sie z Nazarem on wie wszystko na ten temat
oczywiscie zamierzenia masz pozytywne
pozdrawiam
  
 
no co moje oczy widzą wreszcie się coś rozkręca.
słuchajcie ten bełchatów to taka lipa że szok jestem taki zły że tam pojechałem a do tego wciągnąłem kumpli owszem zlot był(po jakichś 20min. jeźdzenia w kółko kogoś znalazłem) ale nie było nikogo z okp tzn nikogo z innym samochodem niż omega.można powiedzieć że był to zlocik lobu a nie okp jestem zły że nikt inny nie przyjechał

co do spotkania i do werbowania nowych ludzi to powiem w czwartek i dam wam ulotki.słuchajcie może spotkamy się o 18.00 przed halą sportową przy samolocie bo 19.00 to już zupełnie mrok to co wy na to?narka
  
 
CZESC
to wielkie szczescie ze nie pojechalem bo moje autko pali 12 l
czyli Belchatow - lipa
co do czwartku to ja bede o 18 00 pozdr.
  
 
Ja również będe o 18

Pozdro
Grisza
  
 
CZESC
wyglada na to ze bedzie nas trzech
troche malo
jak na pierwsze moze chociaz pieciu ?

LUKI_O
PRZYJEDZ jak chcesz brac udzial w spotkaniach