ŁÓDŹ ------------------------ SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
SPOKO SPOKO
może będzie trochę więcej ludzi ale to zależy czy pamiętają
pozdro
  
 
Hej jestem tu nowy i mam pytanko.
Czemu stronka klubu Łódzkiego nie chodzi ,probowałem się cos dowiedziec na temat przynależności ale juz od jakiegos czasu nie moge sie tam dostać.
PS Jeśli auto mam zarejestrowane w Skierniewicach (ES) ale mieszkam w Łodzi (i przez 3 lata napewno bede mieszkał) to czy jest szansa dostać sie do klubu czy klub jest zamknięty tylko dla rodowitych Łodzian
  
 
przykro lecz o tej godzinie(19.00) nie będę mógł się wstawić(na 22.00 do pracy).
  
 
witam i wyjaśniam
dla masterlysy:stronka łódzka jest innego klubu który kiedyś istniał i prężnie funkcjonował teraz zostało kilku pasjonatów którzy spotykają się gdzieś raz w tygodniu, a stało się to za sprawą tego że jak wybraliśmy miejsce na lodowej dwa lata temu było super al;e jednemy z nas zachciało się pochwalić tuning klubowi łódź i się zaczęło-palenie gum wyścigi po papierniczej, został potrącony chłopak na rowerze i policja od tej pory ganiała nas w każdy czwartek.....tak to wygląda w skrócie, a co do dostania się do klubu to nie ma jakichś specjalnych wymagań możesz być nawet z zakopanego jak lubisz przyjeźdzać to wal śmiało(czwartek 18.00 hala sportowa koło samolotu)narka
a kris może wpadnij przed pracą ja będę od 18.00 postaraj się przecież to PREMIERA
  
 
Cytat:
słuchajcie ten bełchatów to taka lipa że szok jestem taki zły że tam pojechałem a do tego wciągnąłem kumpli owszem zlot był(po jakichś 20min. jeźdzenia w kółko kogoś znalazłem) ale nie było nikogo z okp tzn nikogo z innym samochodem niż omega.można powiedzieć że był to zlocik lobu a nie okp jestem zły że nikt inny nie przyjechał



Bo to byl zlot LOB

Same chujowe Omegi... nie bylo na co popatrzec...

Belchatowowi mowimy NIE !!
  
 
no faktycznie zlot okp w bełchatowie był chujowy - 1 słownie jeden samochód Nazar - twój.
bo my byliśmy w rodzinnym komplecie 50 osób, 26 - aut. chujowo co nie ??!
ale na TWOIM zlocie będzie chyba o niebo lepiej co ? - 3 auta może 5. po prostu jesteś zajebisty.


ja pierdolę
btw. młody - "żebym się nie zdziwił" - powiem Ci jedno :
NIE ZDZIWIŁEM SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie zdziwię sie również jak wyjebiecie tego posta - norma


[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2003-10-08 08:32:02 ]
  
 
Nazar - czym Ty jesteś w ogóle zaskoczony?? Przecież wyraźnie było napisane w wątku na OKP, że zlot OKP jest odwołany z powodu braku chętnych. Potryk nie miał możliwości obsadzenia nawet 1 domku.
Starałem się znaleźć ten wątek ale chyba został usunięty - cytatów nie będzie.

  
 
Panowie, ja niestety w czwartek chyba będę zmuszony odpaść - dopada mnie jakaś grypa Wczoraj wieczorem miałem 38 stopni
Biorąc pod uwagę to, że z tego co widzę, to nie tylko ja się nie mogę pojawić, a dodatkowo pogoda jest delikatnie mówiąc mało sprzyjająca spotkaniom w plenerze, to może przełożymy to na początek przyszłego tygodnia ?

Pozdrawiam
Grisza
  
 
Brawoooooooooooo, no to macie zajebisty zlocik
  
 
jakas aluzja?
  
 
słuchajcie po pierwsze to nie napisałem że zlot był "chujowy" tylko że była to "lipa" pod względem pogody i tego że nie było nikogo z okp a to że zlot był odwołany nigdzie nie było napisane, a przynajmniej nigdzie do piątku(w żadnym wątku) a do tego nikt nie miał waszego programu zlotu .po drugie to nasze spotkania w łodzi to nie są zloty jak sama nazwa wskazuje, a po za tym jest to organizowane po raz pierwszy(napisane było w wątku moim niżej-słowo PREMIERA)a jeśli na waszym pierwszym spotkaniu było więcej samochodów to ok.jeśli kogoś uraziło moje sformuowanie że była lipa to sorki ale nie tylko ja się tak wyraziłem.by
  
 
Nazar-dzięki za informacje jak tylko doprowadze swoj autobus do stanu uzywalnosci to na 100% wpadne
  
 
Nazar, pdziwiam cię, jesteś jak ci co zeznają przedk Komisją w sprawie Rywina , my nigdy nie mowiliśmy, my nie o tym . Jak się coś pisze to trzeba wiedzieć jak precyzyjnie wyrażać opinie. Wyraziłeś ją i tyle, więc nie ściemniaj teraz i umiej się zachować.
Rozumiem, że zlot przez ciebie organizowany posiada wydrukowany na czerpanym papierze program, kolorowe mapy, na życzenie każdy dostaje osobisty nadajnik GPS z trasą dojazdu, w drzwiach ekskluzywnego hotelu przybyli uczestnicy witani są hymnem OKP, a dziewczęta w strojach ludowych witają chlebem i solą, potem lampką szampana, wyfraczeni boy'e niosą walizki do pokoi, następnie ty masz speach w sali audiencyjnej, potem burzliwe oklaski po czym zebrani udają się na wystawną kolację przy świecach i dyskretnej muzyce, po kolacji lokaje odprowadzają do pokoi na spoczynek.
Jak tak, wyślij mi zaproszenie, a jak nie to bądź łaskaw zająć się czym innym niż pisaniem na nieznany ci temat.
Janusz
  
 
w sumie to macie racje ale nie oskarzajmy odrazu calego okp'u ,wyglupil sie jeden pajacyk a reszta ma dostac lanie ? to nie o to chodzi ...przeciez nie mozna nikogo zmusic zeby zrobil porzadny zlot okp ....zeby do konca trzymal fason...zeby potrafil napisac: zlot OKP w belchatowie odwolany ...zeby przyznal sie do partactwa ...zeby nie usuwal tematu zlot okp w belchatowie...zeby skomentowal na poziomie cala sprawe

pozdr Disel
  
 
Bestiales byli otwarci na przyjazd autek z OKP. Byly nadmiarowe miejsca do spania w razie czego. Bylo piwko, byl grill, byla zajebista zabawa.

Trzeba bylo zostac i ocenic. A nie wpasc na chwile i pisac podsumowanie
Cytat:
nie było nikogo z okp tzn nikogo z innym samochodem niż omega.można powiedzieć że był to zlocik lobu a nie okp


Bo to byl od poczatku do konca zlot LOB a nie OKP, pod ktory OKP jak widac nieudolnie probowalo sie podpiac. To byl nasz piaty zlot w tym miejscu. Spotykamy sie tam od samego powstania LOB.
Cytat:
jestem zły że nikt inny nie przyjechał


Bylismy my... mogles zostac i ocenic jakosc naszej zabawy. Twoj wybor, nie gryzlismy.
  
 
hehehe... a na domiar zlego zle obserwowales

Byla jedna Zafira i jedna Astra
  
 
<<
No tak,zapomnialem,ze aby napic sie pifka,posiedziec przy grilu i pogadac z zajebistym towarzystwem potrzebne jest; slonce,40 stopni w cieniu i bron Boze ani jednej chmurki.Tak naprawde wystarczy tylko dobre towarzystwo reszta naprawde jest malo istotna,wszystko zalezy od checi.
  
 
Dramar... a jareztky to niby czym przyjechał Omegą?

Bardzo mi się podobała tablica rejestracyjna na jego Vectarynce A...

pozdr.
  
 
w sobotę przyjeżdżały różne opelki do BEŁCHATOWA a ich właściciele pytali mnie gdzie odbywa się OGÓLNOPOLSKI ZLOT OPLI, a jak odpowiadałem, że trwa zlot LOB wzruszali ramionami i zdegustowani odjeżdżali ( BYLI BARDZO ZAWIEDZENI ŻE NIE MA ZLOTU OKP!)

uczestnik zlotu LOB

P.S. uważam że należą się słowa wyjaśnienia dla osób które poświęciły swój czas i pieniądze by przyjechać na zlot OKP i odjechały zdziwione i pewnie trochę złe

pozdr. mega_3
  
 
Powinien dostać po głowie ten, co podał błędną informację, a na dodatek sam został w kapciach przed telewizorem.
Poza tym delikatnie mówiąc, to bezczelność podłączać się pod zkot LOB, który był pomyślany jako zlot OMEGI na ktory są zaproszeni wszyscy chętni, o ile wykażą się wystarczającą dozą chęci, determinacji i zdolności organizacyjnych.
Efekt końcowy myślę nie wymaga komentarzy.
Dlatego proszę komentatorów z OKP o stosowną dozę krytycyzmu co do własnych działań, a na przyszłość więcej działania, mniej gadania.
Pozdr, Janusz