[Cabrio] Wygłuszenie cabrio - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i jest maly problem. U mnie w miescie tego nie ma(tych plyt) ;/ Dachu nie zrobie bo bedzie za sztywny :p
  
 
ojoj szkoda że na dach nie dasz xD xD xD
hmm to chyba zostaje Ci alledrogo
bo ja niestety nie pomogę
  
 
Niedlugo bede w bydgoszczy to zobacze czy moze tam maja. a co myslisz o tym klik ??
  
 
wygląda całkiem smacznie
ale czy zda egzamin nie dam sobie nic uciąć
nie miałem styczności z tego typu materiałem
  
 
Cytat:
2011-09-02 13:30:16, Golin pisze:
Niedlugo bede w bydgoszczy to zobacze czy moze tam maja. a co myslisz o tym klik ??


Ostatnio ojciec kupował to za 99zł, wygląda na całkiem dobre rozwiązanie, ale myślę że tylko na szczeliny, krawędzie itp. bo dobrze się formuje. Jako pierwotne założenie tj. uszczelnianie w dekarstwie się sprawdza, chodzi mi tu o obróbki między rynnami, ścianami a dachem. Wilgoci nie nabiera ani nie przepuszcza. Wg. mnie lepiej poszukać czegoś tańszego, z innej dziedziny niż specjalne maty do aut, a akurat ta taśma lepiej się sprawdzi jako hydroizolacja niż izolacja akustyczna. Ja się zastanawiam też nad czymś u siebie, i jako że mam dostęp do różnych materiałów budowlanych itp, to będę się przyglądał i kombinował. Z założenia chciałbym jednak żeby w aucie zrobiło się ciszej (mniej dźwięków z zewnątrz) oraz żeby izolowało trochę termicznie, bo wiadomo - blachy raczej nie trzymają temperatury.