[126p] Czerwona Rajdówka z Krakowa FL91 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-08-13 18:19:03, Try3ek pisze:
widziałem tą akcje z zewnątrz i powiem że Chojnacki nie raz przez ten weekend by w coś przywalił, spychanie ma chyba we krwi bo inaczej nie umie.



nożem mu opony



[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2014-08-15 13:29:44 ]
  
 
A po wyścigu była jakaś rozmowa wychowawcza ?
Trzeba zawsze taką rozmowę przeprowadzić. Nawet w celu wyjasnienia i usłyszenia słowa przepraszam.
  
 
Owszem była. Ale ciężko rozmawiać z osobą która twierdzi ze żadnego kontaktu nie było a druga twierdzi ze to moja wina była... na następne zawody montuje druga kamere skierowaną za auto i spokój... Najważniejsza ze fura ogarnięta
  
 
Witam kolegów po długiej przerwie! Wszyscy żyją i mają się dobrze Mój wyścigowy fiat 126p aktualnie jest w trakcie remontu generalnego, jest już po blacharce i przemianie z FL na ST Wszystkie prace blacharskie ogarniał Dawid Boroń zwany Boryną Generalnie auto czeka w suchym miejscu na lepsze czasy... w między czasie zakupiłem kolejną wyścigówkę Fiata Seicento w pełnej specyfikacji A grupowej jak przypomnę sobie jak dodawać fotki na forum to wrzucę kilka Pozdro!



[ wiadomość edytowana przez: MGHRally dnia 2019-01-10 01:10:25 ]
  
 
oj tam tylko 5 lat ciszy
  
 
Tak, przyznaje się moja wina i tych portali społecznościowych które wykończyły takie '' miejsca'' jak to :/
  
 
hosting

[ wiadomość edytowana przez: MGHRally dnia 2019-01-10 11:52:02 ]
  
 
Cytat:
2019-01-10 11:35:27, MGHRally pisze:
Tak, przyznaje się moja wina i tych portali społecznościowych które wykończyły takie '' miejsca'' jak to :/



no niestety fora to niestety archaizm
  
 
to już zdjęcia z nowego warsztatu ?