[MkVII]tapicerka z cabrio do hatchback

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie czy tapicerka (fotele, kanapa, boczki) z cabrio mk7 pasuje do hatchback 3D mk7
  
 
W MKV i MKVI nie pasują boczki drzwi, w cabrio są dluzsze. W MKVII jest pewnie tak samo.
  
 
Może boczki dałoby się przerobić (mam na myśli wyjąc tylko samą część tapicerki skórzanej) a co z tylną kanapa czy pasuje???
Bo mam okazje kupić kompletną tapicerkę skórzaną tyle że z cabrio Z góry dziękuje za pomoc
  
 
Z tego co mi wiadomo tylna kanapa jest inna. Na pewno inna jest w MKIV, co do nowszych niech się koledzy wypowiedzą.
  
 
Siedzisko kanapy może pasuje, ale oparcie kanapy nie pasuje na 100 %. Oparcie w cabrio jest dzielone w poziomie i ma wybrzuszenia na górze niby zagłówki.
  
 
boczki drzwi a nawet same drzwi są takie same w cabsie jak i w hb 3d, mierzyliśmy na zlocie z kumplem. co do innych rzeczy to nie wiem
  
 
kanapa tył i boczki tył niestety nie podejdą reszta podejdzie
  
 
Cytat:
2011-09-30 23:45:00, zsmarti pisze:
kanapa tył i boczki tył niestety nie podejdą reszta podejdzie



potwiedzam, ja np mam boczki z cabrio mk7 w swoim mk6, oczywiście przód bo tył to inna bajka...
  
 
Cytat:
2011-09-30 23:36:33, S3ci0r pisze:
boczki drzwi a nawet same drzwi są takie same w cabsie jak i w hb 3d, mierzyliśmy na zlocie z kumplem. co do innych rzeczy to nie wiem



trzeba bylo drzwi otworzyc, to bys zobaczyl ze w cabsie nie ma ramki, a to duuuuzo zmienia w ich konstrukcji. owszem sam wymiar zewnetrzny jest taki sam, ale od lusterka przez brak ramki, do roznic w mocowaniu mechanizmu jest sporo roznic.
same boczki oczywiscie identyczne, z tym, ze w cabsie nie wystepowala wersja tapicerki bez dziurek na korbki (przy el. szybach z przodu sa zaslepki na dziurach)


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2011-10-01 01:25:59 ]
  
 
Cytat:
2011-10-01 01:24:26, zenq pisze:
trzeba bylo drzwi otworzyc, to bys zobaczyl ze w cabsie nie ma ramki, a to duuuuzo zmienia w ich konstrukcji. owszem sam wymiar zewnetrzny jest taki sam, ale od lusterka przez brak ramki, do roznic w mocowaniu mechanizmu jest sporo roznic. same boczki oczywiscie identyczne, z tym, ze w cabsie nie wystepowala wersja tapicerki bez dziurek na korbki (przy el. szybach z przodu sa zaslepki na dziurach) [ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2011-10-01 01:25:59 ]




zenq, rozmawiamy o mk6 a tutaj wytepują spore różnice pomiędzy cabrio a 3D... w mk 7 już takich różnic nie ma...