[evol_umf] Asia B. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiadomość tak pozytywna, że muszę o niej napisać - z dniem dzisiejszym zostały załatwione wszystkie sprawy papierkowe, jestem właścicielem pojazdu i bardzo szczęśliwym człowiekiem. Już tylko dokończyć remont a później przegląd, rejestracja i ubezpieczenie
  
 
No troszkę się przeraziłem jak przeczytałem, że auto może Ci zabrac poprzedni właściciel. Szkoda by było takiego nakładu pracy i kasiuty.
  
 
Jeśli czas płynie, to wiedz, że coś się dzieje...



  
 
Czyli serducho oryginał?
  
 
Owszem - 2.0 E na elektronicznie sterowanym dwu-gardzielowym gaźniku variajet 2

Powinien mieć coś koło 100-110 koni. Niedługo sprawdzimy ile ma
  
 
a sobotnim popołudniem zamiast silnika do niebieskiej obok essa stanęła kupa części zamiennych. Prawie zupełny oryginał, ale buda niestety tragiczna a z elementów zawieszenia najlepiej wyglądają gumy stabilizatora - są tylko o połowę lżejsze







[ wiadomość edytowana przez: evol_umf dnia 2012-07-15 22:09:18 ]
  
 
Odpaliła!
  
 
gratki, masz huskiego, super rasa !!!! Też miałem ...
  
 
mamy nowe blaszki

Jeszcze trzeba pozakładać dodatki - ozdobne listwy, popielniczki dla pasażerów z tyłu etc
  
 
wymiatasz stary

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Niedzielny wypad na dwa samochody - na parkingu pod marketem asia stoi obok essa



Niestety dzisiaj wysiadły gniazda świec - głowica do ściągnięcia i naprawy... ale musicie przyznać, że wygląda kozacko
  
 
Cytat:
2012-08-13 15:37:09, evol_umf pisze:
... ale musicie przyznać, że wygląda kozacko



Skromniacha Trzeba przyznać, że tak właśnie wygląda
  
 
Dodałem na blogu kilka zdjęć z dzisiejszej sesji

blogu

I dwie fotki, których na blogu nie znajdziecie



  
 
Świetna robota, miałem okazje zobaczyć autko z bliska i robi wrażenie, gratki !!!!
  
 
Dobrze mi się wydawało, że przez chwilę widziałem asię w TVN TURBO?
  
 
bardzo fajny wózek miałem kiedyś taką tylko zieloną w oryginalnym lakierze 2,0 benzyna rocznik 78.
  
 
Ewol tłumacz się bo widziałem Aśkę w tvn turbo w programie klimka
  
 
Gdyby nie ja to nie wiedział byś że to Kamilek
sam już nie dajesz rady przy Asi B. ??
  
 
Mam pytanie. Czemu z tyłu ma tylko jeden "stabilizator" ?
  
 
Widziałem kolege na tvnturbo w kup i zrób życzę powodzenia a poznałem po zółtym tylnym moście