(MK V) Jakiej marki rozrząd kupić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam szykuje mi sie wymiana rozrzadu i tu moje pytanie jakiej firym kupic aby byl dobry i tani? Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2012-01-31 15:56:08 ]
  
 
jeszcze podaj jaki silnik. Jaki kupisz taki będzie, większość marek w podobnej niższej cenie jest dobra.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Rozrządu nie kupisz dobrego i taniego, albo jedno albo drugie Kłaniają się marki Continental i SKF
  
 
a mi się wydaje, że sporo na ten temat znajdziesz tutaj -> wyszukiwarka


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2012-01-31 16:42:18 ]
  
 
rolki ina, pasek gates lub ew. contitech,
  
 
rolki/napinacze: INA
pasek: GATES, Contitech, Dayco
pompa wody: Dolz
  
 
Na temat iny dużo słyszałem, że się potrafią zaciąć. Po za tym skf nie wiele droższy a na pewno pewniejszy. Co do pasków to porównując conti a gates-a, conti jest grubszy i raczej wytrzymalszy
  
 
polecam lozyska firmy skf ( rolki, napinacze, pompa wody ). najlepsza chyba obecnie firma na rynku. pasek raczej nie ma znaczenia jakiej firmy, ale tak jak wymieniaja koledzy ( GATES, Contitech, Dayco ). z tego co widze to masz 1.6 8v 105 kucy.

na rozrzadzie raczej nie oszczedzac ( to jedna z tych rzeczy, na ktora warto dac ciut wiecej ), a wybrac dobrej marki aby potem nie szukac silnika.
  
 
dzieki chlopaki wiec juz wiem jakich firm kupic rozrzad dzieki jeszcze raz wielkie i pozdrawiam