Polonez pożegnanie . - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2002-10-01 20:49:13, Bubu pisze:
Pocieszmy się tym ze sprzedaż Poloneza Trucka (przez siec dealerską Deawoo) ma się dobrze w Europie południowej. Może przynajmniej tej odmiany niezaprzestaną produkować.



Z tego co sie orientuje to Trucka nie robią już od ponad 2 miesięcy.
Artur
  
 
A osobowki to ponoc od zeszlej jesieni... brrr. Ostatnio w Gdansku na Hallera nie widzialem juz ani jednego osobowego, jeszcze z mieisac temu byl jeden

Buuu...
Adamus
  
 
Dobre spostrzeżenie Adamus ostatnio też to zauważyłem że na Hallera nie ma już POLONEZÓW!!!! Ciekawe czy jak zaprzestaną produkcji czy części do naszych autek nie podskoczą do góry???????
  
 
Części chyba nie podskoczą(mam przynajmniej taką nadzieję).Poza tym jestem wkurzony bo za 2-3 lata miałem zamiar kupić nówkę ale w tej sytuacji...
  
 
najlepsze było w tym artykule to:

Cytat:
Polonez Caro 1.6 GSI 82 KM: fakty

WYPOSAŻENIE - w podstawowym wyposażeniu m.in.: prędkościomierz, zagłówki z regulowaną wysokością, przednie tarcze hamulcowe, zewnętrzne, składane lusterka, a ponadto wspomaganie kierownicy i regulacja jej wysokości.



widzieliście kiedyś jakiś normalny samochód bez prędkościomierza w wyposazeniu seryjnym???
  
 
Dobrze ze dodali przednie tarcze hamulcowe

pozdr
  
 
czym różni się wresja GSI do GLI??
  
 
GLI - wtrysk jednopunktowy
GSI - wtrysk wielopunktowy
  
 
dzięki.
  
 
A więc nie pozostaje nic innego jak modlić się do Stwórcy o wznowienie produkcji... A artykułw SE nt. poldka ....cóżżżżżż....widocznie autor przejęzyczył się .... i pomylił z obrotomierzem.....bo nie każda zachodnia fura to coś posiada...a już napewno nie te wymienione po artykule....
  
 
Cytat:
2002-10-02 07:52:44, VDC pisze:
Ja mialem nadziej ze bedzie Poldi 3 generacji inni np VW zmieniaja numerki golf 1,2,3,4 itd a polonez zmienia marke
FSO, Daewoo a teraz mial byc Rover Polonez az sie nie dobrze robi jak sobie pomysle ze nie bedzie mozliwosci zanabycia nowego poldka ehh

pozdr



FSO się sprzedało, Daewoo zbankrytowło, Poloneza przestali produkować, to co zostało...???


Rower??




bez urazy Panowie.