Naklejka FSO SPORT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tytuł trochę mylący, ale do rzeczy:
Czy ktoś ma zeskanowany znak FSO Sport (taki, jak na masce Robura serwisowego w wątku "Polonezy z tamtych lat")? Ewentualnie może ktoś ma taką naklejkę i chciałby ją pożyczyć do zeskanowania?
  
 
Nikt?!
  
 
Proszę bardzo rzeczony znak

  
 
GDA-jesteś wielki
  
 
YER !!!!

Tego mi wlasnie trzeba na moja karetke
  
 
Wielkie dzięki! Masz to w jakimś pliku do przesłania?
  
 
Cytat:
2003-10-18 20:21:05, Yaninnya pisze:
Wielkie dzięki! Masz to w jakimś pliku do przesłania?


a w jakim formacie i rozdzielczości potrzebujesz - .jpg .gif .bmp .cdr .psd ... itd
  
 
ja tez o takie coś prosze, jak możesz mi przesłać to dziekuje.
pawel.janicki@neostrada.pl
  
 
Ja też poproszę.
  
 
Ja poprosze w cdr.
  
 
Ehm, no ten tego... Jestem bardzo cienki w informatyce, potrzebowałbym zrobić na użytek własny (no i klubowy rzecz jasna!) naklejki. Zapytam koleżkę, który się zajmuje takimi tematami i zaraz, jak tylko będę wiedział, dam znać.
  
 
Plik gotowy do wycięcia na ploterze umieściłem w dziale DOWNLOAD na stronie klubowej, dodałem również do tego wersję .jpg
  
 
  
 
Cytat:
2003-10-18 22:33:44, GDA pisze:
Plik gotowy do wycięcia na ploterze umieściłem w dziale DOWNLOAD na stronie klubowej, dodałem również do tego wersję .jpg


Hm,moze tak walnac taka naklejeczke pod listwy przednich blotnikow
  
 
U mnie napewno znajdzie się na przedniej szybie. Jednak będzie w kolorze srebrnym... całość. Z tyłu będzie logo FSOAK.
  
 
no i wszyscy beda teraz FSO SPORT jak sparco i tuning na przedniej szybie
  
 
Koniu, tylko że naklepajke Sparco kupisz na każdym odpuście, a o logo FSO SPORT trzeba sie bardzo postarać. Zreszta trzeba być prawdziwym napaleńcem, żeby umieścić takie logo na samochodzie. Dla niektórych Tiunerów .... to byłaby zniewaga ... hehe
  
 
Cytat:
2003-10-18 23:39:34, Waga pisze:
Koniu, tylko że naklepajke Sparco kupisz na każdym odpuście, a o logo FSO SPORT trzeba sie bardzo postarać. Zreszta trzeba być prawdziwym napaleńcem, żeby umieścić takie logo na samochodzie. Dla niektórych Tiunerów .... to byłaby zniewaga ... hehe



miałem taki pomysł już dawno zeby takie logo umiescic na samochodzie. Ale widze ze za bardzo popularny znaczek sie zrobił po umieszczeniu tematu "polonezy z tamtych lat" i mi przeszedł smak na to logo
...ale mam smaka na szerokie ATSY i szpere
  
 
Dobra ... to jak bedziesz sie chciał pozbyc tych które teraz masz to daj znać
  
 
GDA, czy moglbys udostepnic ten plik w formacie .cdr dla innych ludzi (poza czlonkami FSOAK). ??
albo podeslij mi go prosze na pablo-x@o2.pl
z gory dzieki!
Pablo-X#1289 FSO.PTK