Które miejsce pod głośniki pioneer 16x24 ? (foto)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
macie jakies pomysly gdzie moge je zamontowac PIONEER 16x24

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-04-29 14:57:22 ]
[ powód edycji: Poprawiono tytuł.Maciasty naucz się w końcu. ]
  
 
Weź daj jakiś normalny temat wątku.
  
 
ja bym zostawił tak jak są
A tak serio, to jedynie w boczkach bagażnika, albo w podsufitce dachu, albo w drzwiach.
  
 
A może coś takiego ? Tylko wiadomo,u Ciebie są elipsy,a tu owale,ale polak potrafi.(Foto zapożyczone z Allegro).



[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-04-29 19:05:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2011-04-29 21:09:59 ]
[ powód edycji: zmiana rozmiaru zdjęcia ]
 
 
a cos takiego : oryginalne przednie wmontowal w tylne drzwi a (elipsy + dystanse) na przod ?
  
 
Cytat:
2011-04-30 12:47:35, maciasty pisze:
a cos takiego : oryginalne przednie wmontowal w tylne drzwi a (elipsy + dystanse) na przod ?


A po co tak kombinować ? Jak dasz większe głośniki na przód,a mniejsze na tył,to tych drugich nie będziesz słyszał.Poza tym elipsy Ci do przodu zdaje się nie wejdą,a nawet gdyby,to tapicerki na drzwiach nie zapniesz.Fabryke zostaw w drzwiach z przodu,a elipsy daj na tył tak jak na fotce,którą Ci zapodałem.Takie moje zdanie na temat zestawu,który masz w tej chwili.
 
 
Moim zdaniem kolego to dając lepsze głośniki na tył gdzie teoretycznie masz zamkniętą przestrzeń tak jak w przypadku samochodów 3 drzwiowych to jest dobre rozwiązanie chyba, że lubisz jak twoją muzykę słychać "5 kilometrów od samochodu" to nie polecałbym bo przez tą zamkniętą przestrzeń tak jak np. półka nad bagażnikiem w 3 drzwiowym jest osłonięta z trzech stron i poprostu nie roznosi się to tak dobrze jak w przypadku zamontowania owych głośników z przodu na drzwiach. Co do kombiaków to nie montowałbym w bagażniku głośników jak na zdjęciu czerwonego Forda gdyż poprostu jak zamknie się klapę to prawdopodobnie staje sie ciszej, gdyż głośniki są zasłonięte (nawet w przypadku gdy nie posiada sie półki). Tak czy siak to jest tylko moje zdanie, a kto jak sobie zrobi to już jest sprawa osobista. Kwestia gustu
Pozdrawiam!
  
 
Radoslaw, spózniles sie z odpowiedzia 2 lata, ale dobrze ze jestes w temacie