Uniwersalny President

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam , chcę kupić presidenta .
Używany będzie w małym i czasami w dużym mobilu .
Miasto i trasa .
Wiem , że co jest do wszystkiego to do niczego , ale coś trzeba kupić .
Budżet spory ok tysiąca .
Poproszę o jakiś konkretny model .

P.S
Proszę nie pisać o Unidenach - nie chcę mieć problemów z stróżami prawa ani bawić się w chowanie radia jak będę widział niebieskich czy zielonych ...

Tylko legalne sprzęty !
  
 
Cytat:
2011-11-15 00:58:46, mihao pisze:
P.S Proszę nie pisać o Unidenach - nie chcę mieć problemów z stróżami prawa ani bawić się w chowanie radia jak będę widział niebieskich czy zielonych ... Tylko legalne sprzęty !


Powielasz strachy netowe

Z takim podejściem do tematu nie ma co dyskutować o marce na jaką się uparłeś.
Kup jaki Ci się Prezio podoba. 1000zł starczy z naddatkiem na większość modeli i spoooory zysk sprzedawcy.
W każdym przypadku przepłacisz za napis President, a dostaniesz bebechy unidena.

Są jeszcze inne marki na rynku. President po wyprodukowaniu jednego czy dwóch dobrych modeli za które go chwalono i zdobył markę w chwili obecnej robi taką samą chińszczyznę jak reszta.
To marka dla zielonych nowicjuszy z grubym portfelem.
Zawiedziony nie będziesz ale przepłacisz.
  
 
Cytat:
2011-11-22 13:44:33, Solltys pisze:
W każdym przypadku przepłacisz za napis President, a dostaniesz bebechy unidena.



Nie do końca. Ja w przeciągu dwóch ostatnich lat miałam szanse korzystać zarówno z Presidenta jak i Unidena - kompletnie nie ma porównania. President to zdecydowanie lepszy wybór i bardzo dobra jakość odbioru.
  
 
Cytat:
2011-12-15 16:40:17, katina pisze:
Nie do końca. Ja w przeciągu dwóch ostatnich lat miałam szanse korzystać zarówno z Presidenta jak i Unidena - kompletnie nie ma porównania. President to zdecydowanie lepszy wybór i bardzo dobra jakość odbioru.



Jak rozumiem były to radia używane naprzemiennie w jednym mobilu z tą samą anteną?