[Rider49] Essior & Meggi - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-03-21 17:23:56, kolo21dg pisze:
Tyle już tego było na forum że można by książkę napisać Szukajka nie gryzie


Wiem że było. Ale jak już kolega się pochwalił, i będzie przeprowadzał niedługo kolejną taką samą modyfikację to można chyba zapytać jakim sposobem tego dokonał i poprosić przy okazji o zdjęcie.


Rider49 - Dzięki za informację. Czekam na foto
  
 
no i gdzie to FOTO??
  
 
Foto z malowania drugiej lampy






Mała przymiarka do starszej siostry forda



Wmontowałem dodatkową lampkę do oświetlenia wnętrza Wmontowałem lampkę z bagażnika w zaślepkę od anteny


Tutaj bardzo bym chciał podziękować koledze z forum "djczaczo" Ponieważ okazał wielką uprzejmość i chęć w pomocy zrealizowania pomysłu z lampką i wysłał mi tą lampkę z bagażnika Jeszcze raz wielkie dzięki









No i doszedł wydeszek Mugena (wersja dłuższa) Lecz narazie nie dokończony bo musi zostać cofnięty i jak się uda to podniesiony do góry

Zdjęcie poglądowe:


No i zdjęcie z zamontowanym byle jak, ponieważ ci co się orientują to wiedzą że jest trudno w tej wersji zamontować taki wydech gdyż niedość ze rura przechodzi nad tylnią belką to zaraz za kolankiem była oryginalna pucha i po odcięciu jej trzeba rure od mugena na kolanku zamontować :/ A w innych wersjach silnikowych nie ma problemu bo za kolankiem jest kawałek jeszcze rury i dopiero potem pucha




Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: rider49 dnia 2012-04-18 21:03:31 ]
  
 
Na samochodzie już jakiś czas temu wylądowała zastępcza maska koloru niezidentyfikowanego ale podobnego do czarnego



Oraz wpadły dwie wlepki homemade :030:



Oraz by rozweselić ponurych pasażerów wpadła wlepka "smile"




Pozdrawiam
  
 
Czy masz zamiar robić coś z twoją maską czy może coś się przytrafiło niesympatycznego i naprawiasz?
  
 
Mam zamiar robić bad looka
  
 
Bad look, bad mugen, jak dla mnie to bad all
  
 
Cytat:
2012-05-25 08:52:02, rider49 pisze:
Mam zamiar robić bad looka



Nie no proszę Cię tylko nie bad look Era "złych" już za nami
  
 
A ja tam jestem za bad lookiem. Byle by nie był przesadzony. Raczej taki delikatny, że masz wątpliwości czy to seria czy coś może było robione. Takie subtelne są najlepsze.
  
 
Bad look powstanie a wrazię coś zawsze mogę założyć spowrotem oryginalną maskę to tylko 15min roboty

A mieli byście jakieś inne propozycje na przerobienie maski?
  
 
Pacjent przed operacją



Gdy przystąpiliśmy do operacji wkońcu udało się znaleść przyczynę dolegliwości na którą essi chorował od początku kupna. Okazało się ze jest wyłamany korek spustu płynu z chłodnicy przez co uciekał minimalnie tamtędy płyn.





Zdemontowałem chłodnice, wyłamałem korek do końca, nagwintowałem otwór i wkręciłem nowy korek.



Porównanie reflektorów



Podczas składania no i efekt operacji:










  
 
Ładnie, reflektory wyglądają prawie jak moje
  
 
Mała sesyjka:













I jak się podoba?


PS: W najbliższych dniach będzie kolejny UP tylnich lampek
  
 
fajnie się podoba.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Dobry jest, prosty niemiecki tuning, odpuść sobie badlooka.
  
 
ładne autko świetne felgi szkoda że 1.4 bo takie koła baardzo czuć Pozdro i powodzenia w modach.
  
 
jeszcze zmieniłbyś te żarówki P21WY na takie, które nie dają pomarańczowego koloru gdy nie świecą czyli np. OSRAM DIADEM CHROME, a boczne kierunki wymieniłbyś na gotowe czarne albo ewentualnie kupił białe do własnoręcznego przyciemnienia

dopiero wtedy światełka z przodu byłby lux
  
 
Żaróweczki CHROME są w planach a co do kierunków bocznych to nie mogę własnie się zastanowić czy lepsze by były całe czarne tzn. przyciemnione farbą, czy białe i w środku odbłyśnik na czarno pomalować

Tak samo co doradzacie dać lusterka, listwy, klamki itp. w kolor czy odświeżyć by zostały czarne akcenty?
  
 
Cytat:
2012-06-01 21:10:16, snuffy pisze:
Dobry jest, prosty niemiecki tuning...



Szkoda tylko, ze zabraklo jednego, glownego aspektu tego prostego niemieckiego tuningu...
  
 
Cytat:
2012-06-02 10:49:18, rider49 pisze:
Tak samo co doradzacie dać lusterka, listwy, klamki itp. w kolor czy odświeżyć by zostały czarne akcenty?


A jakby tak zmienić czarny mat na czarny połysk? Chodzi mi o lakierowanie na czarny błyszczący.


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2012-06-02 16:18:58 ]