[Rider49] Essior & Meggi - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podłogę czyściłem szlifierką ze ściernicą, no i szczotkami na wiartarkę, w niektórych miejscach papierkiem ściernym.

Wszystkie miejsca z nalotem rdzy opukałem młotkiem by wiedzieć czy się nie kryje jakaś dziura pod tym

No i potem wszystko odtłuszczone i na to czerwona farba reaktywna tlenkowa która niby jest prosto na rdze i zaś na to konserwacja firmy boll.



No i oczywiście nie obyło się bez wycinania kawałków blachy i łatania podłużnic już w tym pierwszym etapie

[ wiadomość edytowana przez: rider49 dnia 2014-10-23 20:02:18 ]
  
 
Postanowiłem uaktualnić troszkę wątek ponieważ troszkę zaległości się nazbierało...


Więc:

-Podłużnice w końcu są w całości znów przy autku
-Podłoga w miejscu gdzie znajduje się zbiornik- ogarnięta i zakonserwowana
-Podłoga przy wnęce na koło zapasowe ogarnięta i zakonserwowana


Tak wyglądały u mnie podłużnice (a raczej ich brak)



Tutaj już po wstępnych cięciach zgniłej blachy






Dopasowywanie nowego elementu:






Tutaj już po wspawaniu i zabezpieczeniu




No i druga strona przygotowana do spawania:




No i już na gotowo:








A tyle pozostało po starych podłużnicach




A tak oto 2 lata przejeździłem na dwóch pękniętych sprężynach z tyłu Auto było sztywne dobrze się prowadziło nic nie pukało więc jestem w szoku


Obie pęknięte w miejscu gdzie zwoje zaczynają być coraz gęściej





Na gwiazdkę postanowiłem sam sobie sprawić mały ale za to bardzo przydatny prezent:

O to mój nowy przyjaciel TEDDY




Udało również mi się zakupić nakładki progowe niestety nie dość że prosiłem się miesiąc sprzedawcę by w końcu je do mnie wysłał to nakładki są w dość kiepskim stanie... Mała przymiarka na szybko:





Chwile potem wpadły mi w rączki 2 zderzaki, spojler (wiem że to nie zender ale ten podoba mi się jakoś bardziej) oraz halogeny za bardzo śmieszne pieniądze





No i autko aktualnie czeka na wiosnę, niestety pod chmurką... Na dzień dzisiejszy wygląda tak:






Na wiosnę działam dalej z blacharką, do zrobienia między innymi:

-tylni pas pod zderzakiem kilka purchli
-nadkola
-progi
-skrajna część podłogi pod tylnym siedzeniem


Pozdrawiam.
  
 
Mnie sie jakos tylne lotki zendera ze stopem podobają. Czemu takiej nie sprawiłeś sobie ? Nie lubisz ich ?
  
 
siemka jak by cie interesowalo zostal mi gril zender po escorcie
  
 
Zendera niby nie jest najgorsza ale jakoś mi się ta bardziej podoba


Hmm... raczej podziękuje bo w cabrio mam zendera a co do tego projektu to mam troszkę inne plany co do przodu Więc raczej będzie mi potrzebny grill z wersji GHIA ten chromowany
  
 
Jak nie wywalilem to dam Ci jako gratis do sam wiesz czego .