[czapa_74] szaraczek - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wątpię .

Ale ale.... coby całkowicie nie pisać o (_;_) Maryni..... Nawiedził mnie przed chwilę kurier i zderzaczek mi przywiózł . Wieczorem wyląduje na swoim miejscu, nawet kolor chyba się zgadzał będzie.
  
 
Te felgi są niesamowite, zazdroszczę Całe auto wygląda super.
  
 
Zderzak siadł, co prawda jeszcze nie na stałe, ale póki co zostaje. Do załatania jest dziura po haku, ale trochę musi zaczekać...... Myślę, że i tak jest na +.



Fotki średnie, jakoś tak szybko się ściemniło na zewnątrz..... W najbliższych dniach gdzieś w plenerze lepsze fotki ustrzelę. Idę jeszcze w garażu podłubać bo coś mi po głowie chodzi .
A na jutro plany są ambitne......
  
 
Dziura faktycznie wstretna.

A ja dzisiaj 3km bez linki gazu do domu wracalem ;d trojkat na szybie, dwojka zapieta i 10km/h ;d

Tomuś, jak jutro linkie założe, to może sie uglebieniem zajmiemy ;p
  
 
Ano jest w planie na dziś wymiana amorków, sprężyn i czegoś tam jeszcze...... Liczę na to, że M. dojedzie do Białego.
  
 
A co to, bez Mariana sobie nie poradzimy ?

Takich trzech jak Nas dwóch to ani jednego nie znajdziesz

[ wiadomość edytowana przez: Chouna dnia 2012-03-17 11:11:41 ]
  
 
Miałem na myśli Marka, elektryka nadwornego naszego . Mam mu parę zadań bojowych, a podobno ten week na Podlasiu ma spędzić. Tel nie odbiera, się nie zdziwię jeśli jeszcze kima.

Ps. Idę walczyć kontakt do wieczora tylko tel.




[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2012-03-17 11:28:07 ]
  
 
No i wielkie plany rozeszły się po kościach, a raczej przełożone zostały na dni następne. Zamiast nich wyszedł dzień kosmetyczny..... skrobanki, malowanki i takie tam duperelki.

Fotki wczorajszego majstrowania w lepszym świetle:





Dziś w ramach udowadniania samemu sobie, że i kombi podobać się może wymyśliłem takie cuś:




Zeskrobałem to co się jeszcze błyszczało i potraktowałem całość lakierem strukturalnym, mam nadzieję że trzymać się to będzie.


No i jeszcze jeden drobiazg doszedł:





Esi dostał polerkę po całości i tyle na dziś.
  
 
Czapa kolego - zmien te felgi prosze
  
 
+1
  
 
Dopisz jeśli możesz dlaczego miałbym je zmienić?
Mi się podobają .

Wszelka konstruktywna krytyka w tym temacie będzie mile widziana.



[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2012-03-17 22:46:00 ]
  
 
Bo MI sie nie podobaja
  
 
Ha ha ha. Wybacz ale to mnie jakoś nie przekonuje . Gdybyś mi napisał że szpetnie wygląda np. zderzak z wyrezaną chamsko dziurą na hak, to bym rację przyznał. Ale argument, że CI się one nie podobają do mnie nie tafia .


[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2012-03-17 23:36:57 ]
  
 
Nooo czapexie dales po robocie Bardzo dobrze ze te pedalskie chromy zlikwidowales Moze pokusisz sie o przyciemnienie lamp
  
 
Szpetna dziurke z daleka ciezko zauwazyc ,ale brzydkie duze kolo bije po oczach Przemysl sprawe na spokojnie Fajnie coworth'y by tam wygladaly
  
 
Temat do przemyślenia. Spotkamy się to omówimy to i tamto.
  
 
Seba..... żadnych cossów, rs7, czy felg z rantem...... zbyt oklepane, co któreś auto w klubie na takich jeździ. A ile jest u nas essów jeżdżących na czymś charakterystycznym, czymś co CI się tylko z jednym właścicielem auta kojarzy?
  
 
Cytat:
2012-03-17 23:21:12, czapa_74 pisze:
Seba..... żadnych cossów, rs7, czy felg z rantem...... zbyt oklepane, co któreś auto w klubie na takich jeździ. A ile jest u nas essów jeżdżących na czymś charakterystycznym, czymś co CI się tylko z jednym właścicielem auta kojarzy?


dobrze mówi polać mu a felgi sa fajne moim zdaniem pasują do essa Tomek to 17 są? No i charakterystyczne ale bardzo fajne a i autko bardzo dobre wrażenie robi. Powodzenia w modach
  
 
Tak, to 17".
  
 
Marek to w sobote jeszcze byl w Lodzi