Tabliczka znamionowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie. W mojej ładzie 2106 mam problem z totalnie nie czytelna tabliczką znamionową (ta w komorze silnika pod szyba). Nie widać na niej nic. Chciałbym bardzo serdecznie poprosić kogoś aby zamieścił mi zdjęcie swojej czytelnej tabliczki znamionowej. Oczywiście numery auta mogą być zakryte. Chodzi mi o jej wygląd, jakie informacje widnieją na niej itd tak na wzór. Chyba znalazłem firmę w necie, która dorabia takie tabliczki i dla tego właśnie potrzebuje jakiejś na zwór. Podobno z takimi rzeczami powinno się iść do wydziału komunikacji, ale szczerze mówiąc boje się, żeby mi jakiś nadgorliwy (niekompetentny ) urzędnik problemów nie narobił. Pozdrawiam
  
 
http://www.youtube.com/watch?v=nt5kup-cHOs&feature=context&context=G25d44a9RVAAAAAAAAAQ

zerknij tu, wprawdze to 2101, ale tabliczka chyba taka sama
  
 
Mam taki sam problem, na mojej kompletnie nic nie widać. Jednak diagnosta na przeglądzie nie miał z tym na szczęście problemu.
  
 
z tego co wiem dla diagnosty liczy się numer wybity na nadwoziu, tabliczka jest drugorzędna
  
 
Cytat:
2012-01-02 08:27:34, Konriii pisze:
z tego co wiem dla diagnosty liczy się numer wybity na nadwoziu, tabliczka jest drugorzędna


szczerze mam taką nadzieję . Nie chciałbym, żeby kiedyś ktoś mi się przyczepił.
  
 
Mamy z ojcem taki dość stary samochód marki ARO M461. Nie miał tabliczki, nie wiem czemu. Gdzieś zaginęła w trakcie eksploatacji, a auto jeździło w nadleśnictwie. Na stacji diagnostycznej założyli Tabliczkę Zastępczą i wszystko jast od tamtej pory OK.
  
 
Mamy z ojcem taki dość stary samochód marki ARO M461. Nie miał tabliczki, nie wiem czemu. Gdzieś zaginęła w trakcie eksploatacji, a auto jeździło w nadleśnictwie. Na stacji diagnostycznej założyli Tabliczkę Zastępczą i wszystko jast od tamtej pory OK.
  
 
Bartek wysłałem ci zdjęcie moich tabliczek na @
  
 
dziękuję wszystkim za zainteresowanie oraz przesłanie fotek tablicy pozdrawiam
  
 
Jeszcze raz dziękuję
  
 
Odświeżam kotleta. Czy mogę prosić o przesłanie zdjęć tabliczki znamionowej z Łady 2106?
Może być na maila: felype(małpka)o2(kropka)pl

Z góry serdecznie dziękuję.

Czy we wszystkich klasycznych ładach była taka sama tabliczka czy są różnice między modelami?
Macie namiary na sprawdzoną firmę, która je dorabia?
  
 
Cytat:
Macie namiary na sprawdzoną firmę, która je dorabia?



Zobacz TUTAJ

pzdr
CHIO
  
 
Cytat:
2020-09-07 20:50:49, chio pisze:
Zobacz TUTAJ pzdr CHIO



Dzięki za namiary na firmę
Potrzebuję jeszcze zdjęcie na wzór. Ktoś? Coś?
  
 
Cytat:
2020-09-11 22:09:34, felype pisze:
Dzięki za namiary na firmę Potrzebuję jeszcze zdjęcie na wzór. Ktoś? Coś?




Czy dla 2106 będzie taka tabliczka jak tutaj?
https://www.panrolnik.pl/towar/441/lada-21011-ziguli-1200-lada-1200-tabliczka-znamionowa.html