Koszulki LKP edycja 2012 - TEMAT ZBIORCZY - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-01-31 13:31:47, duszek480 pisze:
Dla mnie wersja z modelem auta jest ciekawsza Ale jak ma być kompromis to niech będzie i koszulka bez auta chociaż wolałbym z



Popieram, ta pierwsza była naprawdę cool.
  
 
Zdjęcia wszystkich koszulek klubowych jakie posiadam:









Fajnie się to nosi, wszystko dobrze widoczne. Jedyny minus jak już wcześniej zaznaczyłem to człowiek zamienia się w "piekarnik" przy upałach.

Więc, moja kolejna PROPOZYCJA, może gustowna ładowska czerwień ?

Np. w ten deseń:



Przy okazji znalazłem koszulkę z motywem 2106:




Czekam na propozycje // opinie. Mamy początek lutego, myślę, że kilka // kilkanaście dni do namysłu starczy. Potem ruszę z zamówieniami.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ładnie się ta 2106 prezentuje, bardzo mi się podoba. Może ta łada z przodu na czerwonej koszulce i z tyłu logo i podpis LKP (takie duże żeby było dobrze widzieć) ale bez nicków z forum tak jak masz na tej z astraklub ::

[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2012-02-04 12:24:54 ]
  
 
Lada jest fana, chociaż siódemka była fajniejsza
  
 
Witam Panów.
Żyję nie umarłem... po prostu byłem na odwyku
Widzę że sprawa koszulek nieco poróżniła towarzystwo
Mi podobał się akurat pierwszy pomysł Brabusa
A poza tą propozycją podoba mi się też opcja: samochód z przodu a z tyłu logo klubu. Jak dla mnie same napisy klubowe są niezbyt ciekawe... a najciekawszy jest SAMOCHÓD i w życiu i na koszulce dlatego miło nosić go na piersi. Myślę że Łada 2103 byłaby kompromisem.
Jeżeli nawet w tym roku wybierzemy jeden model to w przyszłym chętnie zaopatrzyłbym się w drugi. Oczywiście możemy też zacząć od kopiejki. Za rok (albo pół) zaopatrzyć się w 2103, 2106, 2107 itd.
Chodzi głównie o to że nasze samochody zyskują wraz z czasem jak wino Może na 2107 jest jeszcze po prostu odrobinę za wcześnie co?

Co do koloru może jednak białe...
Jak widać kolejny głos, który miesza w sprawie.
Drogi Emde będziesz miał przyjemność podjęcia ostateczniej decyzji
  
 
Fajny ten motyw z 2106. Chętnie bym sobie zrobił taką koszulkę. Masz może tę grafikę?
  
 
Panowie pora to jakoś usystematyzować. Proszę o osobny temat gdzie będzie projekt koszulki i jego dokładny opis. Ja go zablokuję i zrobię ankietę. W ten sposób wytypujemy obowiązujący model. Co wy na to?

DEx
  
 
Jak mi się wydaję faworytem jest chyba pierwsza propozycja Emde czyli samochód z przodu a z tyłu logo.
Tylko jaki model i jaki kolor...??
W takim razie zgłaszajmy konkretne propozycje idąc tropem mwarchalowskiego


[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2012-02-07 20:44:23 ]
  
 
Propozycja z logiem "Lada Autosport" też ciekawa, ale jeśli większość będzie za autem i logiem klubowym to też może być, pozostaje jedynie się dogadać w sprawie modelu
  
 
Przemyślałem sprawę i moja propozycja jest taka:

- rodzaj koszulki: t-shirt
- kolor: czerwony
- metoda: nadruk
- nadruki: w kolorze białym
- duże logo LKP z tyłu
- małe logo LKP z przodu (na sercu)
- model: 2103 (na środku koszulki).

2103 zdecydowanie uważam za najładniejszy model jaki wychodził z linii produkcyjnych fabryki VAZ. I to będzie moja propozycja do ankiety. Na dniach zrobię projekt.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
I to najlepszy pomysl. Doslownie czytasz w moich myslach. Lada kazdemu kojazy sie z 2103/06 lub 2107, ale za prawdziwego oldskula zdecydowanie 2103. DOBRA ROBOTA.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ja na swojej koszulce wolał bym 2107
  
 
Cytat:
2012-02-08 13:12:40, sztreker2107 pisze:
Ja na swojej koszulce wolał bym 2107




Dobre

...a ja na swojej bym chciał Bentleya Speed Six 'Blue Train Special' z 1930
  
 
I tak bedzie bez przerwy, kazdy woli swoj model. Zrob zamiast auta logo Lady, tak bedzie mysle bezpieczniej

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Emde dobry wybór
a teraz niech ''''słowo ciałem się stanie'''' Jan 1:14



  
 
Propozycja z 2103 jak najbardziej mi pasuje
  
 
A może warto zrobić poll'a, zeby zainteresowani sie wypowiedzieli w postaci głosowania

Zapodać kilka propozycji, kolorów, nadruków.

ps. bo np. ja mojej czerwonej koszulki LKP nie nosze, bo w czerwonym mi nie do twarzy
  
 
Czarną z pomarańczowymi nadrukami... czarne wyszczupla, a mi znów się przytyło.


btw. ankietkę zawsze można zrobić.
  
 
GOTOWE KOSZULKI DO KUPIENIA, ISTNIEJE NAWET MOŻLIWOŚĆ DODRUKOWANIA TWOJEGO IMIENIA/NICKA, TWOJEJ STRONY WWW, LUB CZEGOKOLWIEK INNEGO ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ!!!

ŁADA 2103 2105 2107 RETRO KOSZULKA PRL



LADA NIVA KOSZULKA RAJDY 4X4






[ wiadomość edytowana przez: brabus55 dnia 2012-02-10 12:11:31 ]
  
 
Polecam. W wakacje taką sobie sprawiłem tylko, że czarna i z napisem 2106 . Materiał dobrej jakości, nic się po praniu nie dzieje.

Cytat:
2012-02-10 11:51:13, brabus55 pisze:
GOTOWE KOSZULKI DO KUPIENIA, ISTNIEJE NAWET MOŻLIWOŚĆ DODRUKOWANIA TWOJEGO IMIENIA/NICKA, TWOJEJ STRONY WWW, LUB CZEGOKOLWIEK INNEGO ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ!!! ŁADA 2103 2105 2107 RETRO KOSZULKA PRL [url=allegro.pl/lada-niva-koszulka-rajdy-4x4-samurai-patrol-s-i2100767445.html]