[mk4 cabrio] Jakie głośniki?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka, mam pytanie, jestem laikiem w temacie audio, a pytanie: jaki rozmiar głośników w standardowe miejsca do kabsa mk4 na przód i na tył?

I drugie: czy opłaca mi się kupić zestaw kabli montażowych (w media expert czy saturn za ok 100 zł) czy lepiej wyjdzie jak sobie oddzielnie samemu kupię?
  
 
na przód 130mm musisz jednak uważać żeby nie były za głębokie bo Ci nie wejdą chyba że zastosujesz jakiś dystans. Z tyłu chyba tez wchodzą 13 ale tego już pewny nie jestem. Teraz pytanie o jakie kable Ci chodzi czy tylko do głośników czy chcesz tez wzmacniacz i suba wydaje mi się ze jak do samych głośników to 100zl dość dużo z metra chyba wyszło by Cie taniej...
  
 
Dzięki


Do aktywnej skrzyni coś mniej więcej

allegro.pl/zestaw-kabli-do-wzmacniacza-vk5-bardzo-grube-kable-i2112080833.html

coś w ten deseń
  
 
witam
kabelki moga byc tylko to 10mm2 to jest razem z osłonką gumową a nie sam kabel (żyła), ale to tylko VoiceKraft wiec nie ma sie co dziwic a to 100zł to raczej chodziło ci o taki zestaw
ogolnie jak sprzecik nie ma za duzej mocy powiedzmy do 250W RMS to jak najbardziej moze byc.
pozdro
  
 
Ok dzięki, w sumie w poradnikach gdzieś na forum widziałem tabelkę jaki kabel do danej mocy, bo ogólnie skrzynia ma 300 rms'u..

Ok będziemy kombinować thx