Brabus55 Vaz 2101 Żiguli - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mi się wydaje, że w mojej skrzynce jest więcej narzędzi, dzisiaj jak będę na garażu to zrobię fotkę.

Teraz trochę z innej beczki, wczoraj wybrałem się Ładą na przegląd, no i nawet nie dojechałem, bo po drodze okazało się że pedał hamulca wpada mi w podłogę, a hamulce hamują dopiero jak się je "podpompuję". Od razu zawróciłem do garażu sprawdzić gdzie jest wyciek i trochę się naszukałem, wszystkie koła zdjąłem i nic, przewody suchutko, pompa ok... na końcu myślę zobaczę jeszcze w środku w samochodzie i to był strzał w dziesiątkę, pompa rozszczelniła się od strony tego trzpienia. Wczoraj trochę poszperałem w internecie i zamówiłem już pompę, tylko najgorsze jest to że w sobotę wybieram się na zlot do Andrychowa i nie wiem kiedy ta pompa przyjdzie i czy zdążę ja wymienić i jeszcze pojechać na przegląd. Coś mnie te pompy prześladują ostatnio, paliwa już wymieniłem, ostatnio od sprzęgła, teraz hamulcowa jeszcze chyba dwie zostały, tak że to pewnie nie koniec...

Pozdrawiam.



  
 
Brabus nawet sie nie wyglupiaj. Pompa przyjdzie to naprawa ma wygladac jak u Kubicy.
  
 
Tak to właśnie jest, jak w zimie nikt nie dotyka auta, trzeba odpalić, zrobić kółko w koło garaży, a nie poprzykrywać kocami i czekać do wiosny.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Popieram Szoko w tej kwestii, że zimą należy kilka razy odpalić auto i zrobić tą rundę między garażami, nawet jeśli będzie to tylko trzymiesięczny postój. Z drugiej strony jeżeli miałbym wyjeżdżać Kopiejką na śnieg i lód (obojętnie czy byłoby to moje auto czy znajomego) to musiałbym wcześniej ostro spaść "na główkę".

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No właśnie emde, ja nie mówię że nie powinno się przewietrzyć samochodu w zimę, ale na samą myśl serce mnie boli, a po za tym jeszcze bym sobie śniegu do garażu naniósł...

No ale ja nie o tym,dzisiaj listonosz przyniósł mi mały, ale od dawna poszukiwany element do mojej Łady, nie krywam że w załatwienu go pomógł mi kolega Szkolada, także jeszcze raz dzięki i flaszka dla ciebie

A to moja zdobycz:



Pozdrawiam.


  
 
Co to? Pasek co zestawu narzedziowego? ;]
  
 
Cytat:
2012-04-11 23:29:27, wezu69 pisze:
Co to? Pasek co zestawu narzedziowego? ;]



Tak rzalem, ze az z naroznika spadlem. Dobre to bylo Adas, pisze to i nadal pociskam z twego kawalu. Adas, to pedal gazu do kopiejki.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
widzisz.. ktos musi Ci zapewnic odpowiednia dawke dobrego humoru ;]
  
 

czyżby upragniony "pedał" w 2101

wygląda na fabrycznie nowy!!
  
 
...i taki też jest
  
 
Heja, gratuluję zdobycia tego jakże niezbędnego elementu!
Skąd pochodzi pedał, jeśli nie tajemnica?
Pozdrawiam,
@lex

  
 
Pedał kupiłem na Allegro, okazało się że idealnie takie same pedały były montowane w DF i taki kupiłem, nie różni się absolutnie niczym, cena 50 zł.
Wczoraj przyszła pompa hamulcowa, co uważam za cud, bo nie łatwo było taką pompę w oryginale na szybko znaleźć a po za tym chyba pierwszy raz w życiu Poczta Polska dostarczyła mi przesyłkę z dnia na dzień, choć nie w ciągu 24 godzi, no ale najważniejsze że jest. Pompę od razu zamontowałem i odpowietrzyłem układ, dzisiaj będę sprawdzać hamulce w boju, jak wszystko będzie OK, to jadę na przegląd.

Pompa:



Pozdrawiam.

  
 
a do Andrychowa jedziesz jutro?
  
 
Cytat:
2012-04-13 16:51:06, wezu69 pisze:
a do Andrychowa jedziesz jutro?



Przegląd zrobiony, także jak tylko pogoda dopisze to jadę.

Pozdrawiam.
  
 
Jejku z cukru nie jestes ;P Jedziesz i tyle ;] Ja juz gotowy ;]
  
 
Wy to chyba kilkanaście km do siebie macie także liczę na dobrą fotorelację z jakiegoś spota.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Sezon rozpoczęty. 28.04. 21012 Kopiejka rozpoczęła sezon na Wystawie pojazdów zabytkowych przy okazji I Rajdu Mikołowskiego.



Pozdrawiam.

  
 
Kolejna zaliczona impreza. 01.05 Majówka Historyczna w Raciborzu:




Pozdrawiam.

  
 
Byłem i widziałem na własne oczy to cacko
  
 
Czemu nie podeszłeś, to byśmy pogadali