Wgnioty bez lakieru

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Poszukuję artyste, który zajmuje się usuwaniem małych wgniotów bez lakierowania, z wrocławia lub okolic. Dobrze by było, żeby ktoś wcześniej coś takiego u niego robił.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2012-02-19 16:00:12, zorro10 pisze:
Witam. Poszukuję artyste, który zajmuje się usuwaniem małych wgniotów bez lakierowania, z wrocławia lub okolic. Dobrze by było, żeby ktoś wcześniej coś takiego u niego robił. Pozdrawiam.


Zobacz na stronie www.sztukalakierowania.pl Ja co prawda rozbiłem to u nich w Poznaniu (tam miałem najbliżej), ale jest to sieć ogólnopolska i we Wrocku też mają warsztat.
  
 
Cytat:
2012-03-12 19:09:53, Gurami pisze:
Zobacz na stronie www.sztukalakierowania.pl Ja co prawda rozbiłem to u nich w Poznaniu (tam miałem najbliżej), ale jest to sieć ogólnopolska i we Wrocku też mają warsztat.



Serwis sztukalakierowania na pewno robi takie naprawy w Wawie, ale nie wiem jak to jest w innych miastach. Najlepiej zadzwoń do ich i sprawdź sam. Jeżeli robią też we Wrocku to masz farta - bo nikt Ci tak dobrze tego nie usunie
  
 
Witam ,szukam sprawdzonej osoby zajmującej się usuwaniem wgniotek bez lakierowania. W grę wchodzą okolice Łomży, Pisza.
  
 
Cytat:
2012-02-19 16:00:12, zorro10 pisze:
Witam. Poszukuję artyste, który zajmuje się usuwaniem małych wgniotów bez lakierowania, z wrocławia lub okolic. Dobrze by było, żeby ktoś wcześniej coś takiego u niego robił. Pozdrawiam.



hej, może tutaj coś znajdziesz: AutoUsluga.pl
  
 
W Warszawie z takimi rzeczami (czyt. wgnieceniami, gdzie nie jest naruszony oryginalny lakier) to jeździmy do pullera. Robota porządna, no i szybko. Jak ktoś ma jedno wgniecenie to max. 3 godzinki i zrobione.
  
 
Lepszy warsztat lakierniczy spokojnie poradzi sobie z tego typu problemem.
  
 
Moim zdaniem każdy dobry i szanujący się zakład lakierniczy wykona taką naprawę,to tylko kwestia ceny,bo z doświadczenia wiem ze w zależności od rozmiarów wgniecenia- cena za usługę może się różnić