Błękitne marzenia SzokoLady 2105, a kiedyś 2106 - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oczywiście, pod kolektor z tuninsport.ru?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A są takowe? Bo w sumie myślałem sam zrobić. Masz link jakiś?
  
 
wydawało mi się że chcesz zastosować sprężarkę a nie turbo sprężarkę !? czy to nie ten projekt ?1?
  
 
https://tuningsport.ru/catalog/turbo-c-270/daunpayp-turbotema-pod-turbokompressor-td04l-td05-vaz-2101-2107-16v-4881/

https://tuningsport.ru/catalog/turbokollektor-c-335/turbokollektor-turbotema-pod-turbokompressor-td04l-td05-vaz-2101-2107-16v-3518

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-02-03 14:34:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-02-03 14:35:52 ]
  
 
No to teraz zabiłeś mi klina. Szukałem wcześniej, ale jakoś nie trafiłem.
  
 
ale ten kolektor z kolanek paskudny jest, wygląda jakby go z kolanek hydraulicznych pospawano elektrodą .

tak wiem, narzekam ale zrobił bym to ładniej
  
 
No to możesz mi zrobić taki ładny. Ja jestem ZA
  
 
ja?
tobie?
przecież ty wszystko robisz jeszcze lepiej i jeszcze ładniej i jeszcze dokładniej

  
 
Ja bym kupił ten paskudny i bym się cieszył. Więc jak zrobisz mi trochę ładniejszy, to też będę zadowolony. No chyba że tylko chciałeś się pochwalić, że umiesz.
  
 
Kiedyś, może też bym kupił ten paskudny i się cieszył ale teraz, wydaje mi się że chciał bym zrobić sobie wszystko, oczywiście w miarę możliwości, sam. Raz że krócej by to trwało, dwa że teoretycznie taniej by mnie to wyszło, trzy że wyglądało by to tak, jak bym chciał żeby to wyglądało ale najważniejsze jest to, że to wszystko praca własnych rąk i własne pomysły.

Dlatego sam sobie zrobiłem prawie wszystkie ostatnie mody w siódemce.
  
 
zresztą jak się jakiś czas temu okazało, mój kolega z lat szczeniackich, ma teraz firmę CK Motorsport, w której robi różne cuda i wynalazki, a co najważniejsze umie spawać i prędzej jemu dałbym to do roboty niż bym sam miał coś spierdzielić. On mi wytoczył koło pasowe i koło zębate z wycięcia wodą żeby to razem działało. A flanszę pod kolektor czy turbo to najmniejszy problem, rysujesz na papierze i zanosisz do firmy, w której to później wytniesz w dowolnym materiale albo dajesz coś na wzór
  
 
Wiadomo, ja sam też sporo robię, ale czasami taniej i pewniej kupić gotowy produkt, niż samemu robić to X godzin i odkrywać Amerykę.
  
 
Dzisiaj elektrownia zaprzestała produkować tyle prądu, na oie jest zapotrzebowanie. Niestety wymiana regulatora nic nie dała, więc trzeba było wymienić mostek diodowy. Dobrze, że są zapasy części, więc, zagrzebałem i dostawa prądu wróciła.


  
 
Sowieckie części , nie pogadasz

Ładnie siadły te białe kierunkowskazy
  
 
Ostatnio sprzęgło odmówiło współpracę i zostało wymienione

  
 
to może pokaż sprzęgło
  
 
Proszę

  
 
Bardzo proszę
  
 
a docisk ?
  
 
Łożysko i łapę też? 🤭