Błękitne marzenia SzokoLady 2105, a kiedyś 2106 - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Całkiem ładna widziałem na żywo koła pasują idealnie , na poprzednich kołach wyglądała jak koza
  
 
super sprawa Szokoladzie
  
 



Dla przypomnienia innym
  
 
Ładna Piątka - gratulacje. A jesteś w stanie powiedzieć nam ile miałeś w swoim życiu wszystkich Ład, tak z dokładnością do jednej sztuki ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nie jestem w stanie. Ale szacuje na około 100
  
 
Dziś podłubałem przy stacyjke, bo nowa, którą zamontował poprzedni właściciel, niestety zablokowała się pod garażem. Dobrze ze dostałem od poprzedniego właściciela oryginalną starą stacyjke, więc z dwóch zrobiłem jedną, a właściwie z trzech dwie.
  
 
Ciesz sie ze w odmętach mojego garażu udało sie znaleźć stacyjkę dawce, która przeżyła operacje
  
 
Cytat:
2018-10-22 08:59:08, SzokoLada pisze:
Nie jestem w stanie. Ale szacuje na około 100

O kur...

Ciężko w to trochę uwierzyć ale ja ci wierzę. 100 aut daje średnio "tylko" jakieś kilka Ład na jeden rok.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde, w tym miesiącu miałem 3 szt😎
  
 
a my, prości zjadacze chleba, ślęczymy przy jednym czy dwóch samochodach przez całe życie ☺
swoją drogą skąd ty to bierzesz?
  
 
Same się znajdują.



Zwróćcie uwagę na licznik. To pierwsza seria i szybki są w kształcie cycek. Rarytas.
  
 
Kiera z Malucha?!
  
 
A no, taki tuning lat 90. Ale znaczek jest od Łady. Klawisz sygnału przetoczony, jak i znaczek Łady i wszystko ładnie spasowane.
  
 
No pewnie te Cycki śnią Ci sie po nocach

Z początku byłem sceptyczny tej kierownicy nie pasowała mi z wyglądu, sądziłem ze za mała do kręcenia, ale jak sie przejechałem to sam myślałem nad takim wolantem bo naprawdę miło sie zaskoczyłem .
  
 
kurde, dobrze to wygląda!

muszę założyć tego typu kierownicę do siebie..
  
 
sreberko z szokolady się odkleja od kierownicy
co do liczników, zauważyłem je dopiero jak wspomniałeś o cyckach, fajna sprawa. to te które kupiłeś w Czechach na zlocie?
  
 
Adam, nie. Te są oryginalne od tego auta.
  
 
  
 
Też takie liczniki z cyckami miałem w swojej 05 i sprzedałem
  
 
Pamiętasz, z którego roku była twoja 05?