3 M I A S T O - spot 2 niedziela miesiąca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Planujemy coś na ten weekend? Może jakiś grill nad jeziorem.



  
 
Rzeczywiscie to druga niedziela, ale niestety drugi raz z rzędu nie będę mógł wziąć udziału w spocie regionalnym - co to się porobiło

w weekend wybieram się do Warszawy po nowe serducho do auta które od wczoraj jest szykowane, tuningowane przez Prędkiego
  
 
Z okazji bycia na rajdzie, nie bedzie mnie z Wami, ale mam nadzieje, ze Adamus przekaze Wam wrazenia )

p.s. a co, jak rajdowac, to na calego )
  
 
No Nas niestety tez nie bedzie
To juz drugi raz pod rzad ale niestety taki napiety grafik
  
 
To jak?? Będzie sie w niedzielę coś działo? Kto wpadnie?? Przyprowadziłbym może nowego zapaleńca z Plusikiem...
  
 
postaram się byc,chociaż niedziela to jedyny wolny dzień i muszę coś zrobić przy aucie
  
 
Propozycja Miska mi sie podoba nie bedziemy chyba w ladna pogode sterczeli na pasie rzucac propozycje,a nie wykrecac sie
  
 
JA chętnie wybrałbym się do Borska-nie było mnie ostatnio....
  
 
Cytat:
2005-07-07 23:36:39, Majki_cb pisze:
JA chętnie wybrałbym się do Borska-nie było mnie ostatnio....



mnie też nie było i chetnie bym tam pojechał

ale są na pewno miejsca gdzie jeszcze możemy wyskoczyć w niedzielę
  
 
Czyli bierzemy grile i spotykamy się w niedzielę powiedzmy o 11, a o 11.30 gdzieś ruszamy
  
 
Cytat:
2005-07-08 08:56:12, Misiek pisze:
Czyli bierzemy grile i spotykamy się w niedzielę powiedzmy o 11, a o 11.30 gdzieś ruszamy


Prośba do Ciebie Michał - nie zapomnijcie o Monice i Kamilu
  
 
Cytat:
2005-07-08 09:10:36, GDA pisze:
Prośba do Ciebie Michał - nie zapomnijcie o Monice i Kamilu


Ok! Dzisiaj wieczorem się do Was odezwę
  
 
Ja goszcze siostrzeńca, który wraca jutro o 14, pomijając że bujam się z naprawą hamulców. odpadam
  
 
Spot o 12-tej, o 13:30 sie zwiniesz i bedzie ok.

PROPOZYCJA
Proponuje zebrac sie na pasie a nastepnie pojechac i zajac kawalek polskiego nabrzeza np. w Gdyni, Skwer Kosciuszki w autonomiczne wladanie FSO AK Moglibysmy w ten sposob uczcic 3. rocznice comiesiecznych spotow w Trzymiescie i po raz 37-dmy spotkac sie tam gdzie w lipcu 2002.
Co Wy na to?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
możemy pojechać na skwerek zasadniczo nie widzę lepszej propozycji hehe
no i na skwerku można zakupić etui na klucze z wyszywanym logiem poloneza caro
  
 
Taaaaaaaaaaaaaaak i na skwerku rozpalimy sobie grila
  
 
Cytat:
2005-07-09 20:12:42, Lazik pisze:
Taaaaaaaaaaaaaaak i na skwerku rozpalimy sobie grila



a co nie stać nas?!

jeszcze trochę czasu zostało,więc się zastanówmy,ja ze swej strony dodam że grill to fajny pomysł ale do tej pory nikt nie podał lokalizacji (zasadniczo nie musi być nad jeziorem)
  
 
Ja nadal jestem za spotkaniem o 11 i grilem. Myślę, że znajdzie się ktoś kto zna fajne miejsce nad jeziorkiem gdzie można i zjeść i popływać. Jak dla mnie stanie na pasie czy w Gdyni w taką pogodę jest bez sensu.
Pozdrawiam i dobranoc.
  
 
Cytat:
2005-07-09 23:08:33, Misiek pisze:
Ja nadal jestem za spotkaniem o 11 i grilem. Myślę, że znajdzie się ktoś kto zna fajne miejsce nad jeziorkiem gdzie można i zjeść i popływać. Jak dla mnie stanie na pasie czy w Gdyni w taką pogodę jest bez sensu. Pozdrawiam i dobranoc.


Popieram w 100% ja rzuce pierwsza propozycje oczywiscie Kaszuby!!!! jezioro Biale przed Kartuzami woda elegancka i miejsce na grilka tez sie znajdzie
  
 
Potwierdzam do tego z pomostem z ktorego mozna sobie poskakac bez obaw ze spotka sie z dnem.