Licytacja - głośniki (kolumny) Sony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemanko

Leżą mi pod biurkiem bezużytecznie więc oddam komuś kto chętnie je przygarnie oddając kilka złotych na licytacji.
Głośniki grały, mają małe obicia czy lekko wgniecioną maskownicę, ucięte przewody ponieważ potrzebowałem na szybko podpiąć co innego. Wygląd jak na zdjęciu, na pokaz się nie nadają a jedynie gdzieś grać w domu lub garażu.
Ze względu na gabaryty, preferuje odbiór osobisty (Kraków-Bieżanów).
Licytacja trwa 240h od teraz oraz zaczyna się od symbolicznej 1,- (złotówki). Przepraszam za zapomnienie sie, licytacja na dzieciaczki oczywiscie

Powodzenia




[ wiadomość edytowana przez: RumJanek dnia 2012-02-28 18:06:44 ]
  
 
Janku bo nie zaznaczyłeś czy licytacja na klub (biedne dzieciaczki) czy sprzedajesz w licytacji?
  
 
no to 10 na początek
  
 
15
  
 
20
  
 
30
  
 
31
  
 
40


[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2012-02-28 22:26:07 ]
  
 
41,50zł
  
 
42
  
 
Witajcie
Przepraszam że dopiero teraz piszę, ale zajęty byłem podróźą do kraju i innymi sprawami, dlatego opuściłem trochę licytację.

Gratuluję kol. zsmarti wygranej, proszę o kontakt ze skarbnikiem celem dokończenia transakcji oraz potwierdzenia wpłaty przez skarbnika.
Proszę również o informacje jak głośniki zostaną odebrane.

Dziękuję za uwagę
  
 
Fucktycznie, nie dopilnowaliśmy zakończenia tej aukcji.

Wygranym jest zsmarti. Już skrobię do niego priva
  
 
Kasa od zsmarti dotarła, nawet z górką bo 45 zł. Dogadajcie teraz chłopaki kwestię wysyłki.

Marti, potwierdź otrzymanie kolumn.
  
 
spoko już wysłane czekam za paczką
  
 
kolumny dotarły parę dni temu sorki zapomniałem wpisać oczywiście wszytko okej zamykamy dziękować