[pudzik90] Mk7 by pudzik90 ... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kojarzycie może taki samochód / kierowcę na tym forum --->PolskaJazda <--- ??
Z tego co widzę to felga taka jak u mnie, opona przód też, i obnicha -60/-40 taka jaką chcę założyć. Czy mogę oczekiwać podobnego rezultatu skoro jest to MkVI ??
  
 
Dzisiaj w pracy tylko do 11:00 więc była chwilka na grzebnięcie w aucie, efektem czego pojawił się nowy kolega na pokładzie



Pzdr i wesołych
  
 
Witam, sprawa jest następująca, potrzebuję same klosze do lamp angel eyes do Mk7. Czy jest możliwe wypolerowanie zwykłego (ryflowanego od środka) klosza? Jeśli nie to w jaki sposób powinienem kombinować? Pzdr
  
 
Nikt nie wie? Nie wierzę .. Panowie pomóżcie laikowi ;D
  
 
??
  
 
klosze do szklarza to Ci powie czy się podejmie czy nie.
Albo szukanie uszkodzonych angeli z całymi kloszami.
  
 
Tak podejrzewałem, tylko przeważnie w angelach sprane są klosze. A na forum nikt się przypadkiem w tym nie trudni ;D?
  
 
Warto walczyć o takie cuś ?
Zawieszka
  
 
Myślę, że warto.
  
 
Co do kloszy to są plastikowe i można spolerować jeśli są poryte. Zawieszenie fajne
  
 
Ale jak są popękane, widoczne są takie "pioruny" wewnątrz struktury plastiku to się już nie da :/ A idzie poznać po zdjęciu jaki to jest mniej więcej stopień obniżenia? Bo gościu nie wie ..
  
 
Cytat:
2012-05-05 12:30:33, pudzik90 pisze:
Ale jak są popękane, widoczne są takie "pioruny" wewnątrz struktury plastiku to się już nie da :/ A idzie poznać po zdjęciu jaki to jest mniej więcej stopień obniżenia? Bo gościu nie wie ..




to jak nie wie co sprzedaje to ja bym nie kupowal.
  
 
Nie wie z tego względu, że były już na jego aucie ..
Pyta mnie czy jest to gdzieś napisane, albo jak to można sprawdzić .. No więc?
  
 
Niech Ci wyśle zdjęcia samochodu przed demontażem tego zawieszenia to sporo będzie widać.
  
 
Cytat:
2012-05-05 12:54:17, pudzik90 pisze:
Nie wie z tego względu, że były już na jego aucie .. Pyta mnie czy jest to gdzieś napisane, albo jak to można sprawdzić .. No więc?



numery niech ci da i poszukaj w necie.
  
 
Gościu napisał tak:

"witam
niestety zdjęć nie mam jezdziło to w eskorcie cabrio z 91 roku w silniku 1.6 rs o mocy 105km
oznakowanie na krótkiej szerokiej sprężynie:30-099 va433
na dłógiej i wąskiej: 30-099 aa bądz ha 433
pozdrawiam serdecznie"

Domyślam się, że nic z tego nie będzie, c'nie? :/
  
 
Jezdzilo mu to w rs 1.6? powodzenia.

ogolnie nie napalalbym sie na zurzyty zestaw typu nie wiem co to, ale towar spoko. Poczekaj, dobierz stówke czy ile tam i kup cos normalnego, sprawdzonego i pewnego. Btw gewinde i no problemas.
  
 
daj sobie luz z tą zawiechą... nie podejdzie ci do esa tak p&p... inne mocowania amorów...
  
 
Witam, dawno się nie udzielałem więc coś skrobnę. Doszło kilka rzeczy do mojego "wynalazka", a mianowicie:

1. Sprężyny Weitec, które wcześniej jeździły u kolegi MaRReckiego oraz nakładki progowe od Kulka, dzięki ...



2. Zegary z obrotomierzem ...



3. Radio CB ...



4. Głośniczek do CB ...



Pozdrawiam
  
 
daj leszpe foto auta.

sa lepsze miejsca na glsonik i gruszke. mniej inwazyjne i lepiej spelniajace swoja funkcje.