[MK VI]Wymiana skrzyni biegów 1.6 Zetec,Brak 5-tki i wst ?:( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wystarczy sworzen ze swrotnicy odpiąc i koncówkę drązka.
  
 
Ok, to tak:
Auto wyjechało, 1 2 3 4 jest 5 i wsteczny nie ma, ale to kwestia regulacji

Auto nie jeździ, w ogóle nie przyśpiesza, do 3 tys i tyle. Na jałowym chodzi równiutko. Przepływomierz odpięty, bo jak zapnę to gaśnie nawet na jałowym.

Gdy dojeżdżam do skrzyżowania to spadają obroty, niezależnie czy jest vss podpięty czy nie

Już tracę cierpliwość do tego auta
  
 
Aktualizacja:
Prawdopodobnie lambda jest do kitu bo jak odpiąłem to od razu auto zaczęło jeździć.

Problem jest natomiast taki: Nie ma 5-tego ani wstecznego biegu. Biegi "wchodzą" ale słychać ale jak by ich nie łapało.
Jak wygląda kwestia z wybierakiem 5-tego i wstecznego biegu?

Ma ktoś może dobry rysunek skrzyni. Bo to co mam w wkł to o kant d...
  
 
Lambda sie czysci. 5 ty i wsteczny juz jest. Wystarczylo przekrecic w prawo walek wybieraka przy kolach piatego biegu i wszystko wrocilo do normy. Teraz tylko wymienic oringi na przegubach i autko gotowe. No chyba ze lambda sie nie przeczysci.
  
 
jak nie zjadziesz lambdy to odezwij się, jak się uda mi ją wykręcić to ci wyśle.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Tu możesz kupić nowe i oryginalne sondy za 60zł: sondy
  
 
Tak dla potomnych należało przekręcić tak jak wygląda to na obrazku
WKŁ się w końcu do czegoś przydało